hava 39° Orta
DOLAR 32,6378 % % 1.12
EURO 34,8816 % % -0.07
GRAM ALTIN 2.446,00 % % 2,30
ÇEYREK A. 3.999,22 % % 2,30
BITCOIN 67.092,13 % -1.044
SON DAKİKA

Lokomotif Ödülleri bugün sahiplerini buluyor

Son Güncelleme :

11 Haziran 2019 - 2:24

/ 376 views kez okundu.
Lokomotif Ödülleri bugün sahiplerini buluyor

Ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif Ödülleri bugün sahiplerini buluyor. İş dünyası, siyaset ve akademi çevrelerinin yoğun ilgi gösterdiği törenin bu yıl gerçekleştirilecek 7’ncisi Adana Hiltonsa’da saat 18.30’da keman dinletisiyle başlayacak.

ADANA (GÜNEY HABER)- Ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif Ödülleri bugün sahiplerini buluyor. İş dünyası, siyaset ve akademi çevrelerinin yoğun ilgi gösterdiği törenin bu yıl gerçekleştirilecek 7’ncisi Adana Hiltonsa’da saat 18.30’da keman dinletisiyle başlayacak.

Adana başta olmak üzere Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş’ın oluşturduğu Doğu Akdeniz Bölgesi’nin ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin her yıl gerçekleştirdiği Lokomotif Ödül Töreni bugün saat 18.30’da Adana Hiltonsa’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl ‘Yılın Markası’, ‘Yılın Girişimcisi’, ‘Yılın Meslek Kuruluşu’, ‘Yılın İş Kadını’, ‘Yılın İhracatçı Şirketi’, ‘Yılın Genç İş Adamı’, ‘Yılın İnovatif Şirketi’, ‘Yılın Profesyonel Yöneticisi’, ‘Yılın KOBİ’si’, ‘Yılın Sosyal Şirketi’, ‘Yılın İş Adamı’ ve ‘Yılın Özel Ödülü’ olmak üzere 12 dalda verilecek ödüller için düzenlenecek törene ekonomi medyasından etkin isimler de katılacak. Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Dr. Şeref Oğuz gibi isimlerin yer alacağı tören dünyanın birçok ülkesinde ödül alan Elif Eroğlu’nun ‘Keman Dinletisi’ ile başlayacak.

ÖDÜLLER İNOVASYONA VE KATMA DEĞERE ÖNEM VERENLERE GİDİYOR

Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden, 7 yıldır düzenledikleri bu etkinliğin bölge iş dünyasının motivasyonuna önemli katkı sağladığını söyledi. Bu yıl ödül alacak şirketlerin üretim içeriğine bakıldığında inovasyonun ve katma değerli üretimin öne çıktığını belirten Özden, “Ödül törenindeki borkovizyonda kendi alanında çok başarılı olmuş şirketleri izleyeceğiz. Refleks okurları ve jürimizin belirlediği ödül sahiplerini şimdiden kutluyorum” dedi. Refleks Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Uluğtürkan da, Türkiye’nin ekonomisine hamle yaptıracak yeni bir merkeze ihtiyaç duyulduğunu, bu çerçevede en doğru adayın Doğu Akdeniz Bölgesi olduğunu söyledi.