Adana Güney Haber

MERSİN MEZİTLİ’DE 81 M² 3+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

MERSİN MEZİTLİ’DE 81 M² 3+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
171 views
22 Kasım 2021 - 13:41

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Mersin 4. İcra Dairesi, Mersin Mezitli’de 81 m² 3+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:  

Mersin İli, Mezitli İlçesi, Mezitli Mahallesi, Azmak Mevkii,3920 numaralı parselde 1.103,00 m² yüzölçümlü,73/2206 arsa paylı, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde kurulu kat irtifakına göre B Blok, Zemin Kat,2 no.lu bağımsız bölüm MESKEN niteliğindeki taşınmazın tam hissesi satılacaktır. Taşınmazın bulunduğu parsel ilçe merkezinde bulunan Babil Caddesi ile Cengiz Topal Caddesi’nin kesiştiği kavşağın kuşuçuşu yaklaşık 500 m kuzeydoğusunda konumludur. Bölgede bulunan taşınmazların büyük bölümü eski yüksek katlı apartman ve sitelerden oluşmaktadır. Alacak konusu taşınmazın kuşuçuşu yaklaşık 135 m güneyinde Adnan Menderes Bulvarı+Sahil Bandı, yaklaşık 300 m kuzeyinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, yaklaşık 500 m batısında Babil Caddesi ile taşınmaza yürüme mesafesinde okul, cami, sağlık vb sosyal donatılar mevcuttur. Bölge belediyenin tüm imkânlarından yararlanılmakta olup, ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Konu parsel üzerinde kütle şeklinde bitişik yapılmış A ve B isimli iki bloklu yapı bulunmaktadır. Yapı Zemin+4 normal katlı (Blokların yapımına ***.2015 tarih ve ***numaralı Yapı Ruhsatı ile başlandığı, bloğun tamamı için ***2017 tarih ve ***numaralı Yapı Kullanma İzni alındığı bilgisi verilmiştir.) inşa edilmiştir. A Blok yapının güneyinde, B Blok ise kuzeyinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu B Bloğun zemin ve normal katların her birinde 2’şer meskenden toplam 10 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok giriş kapısı fotoselli alüminyum doğrama, giriş sahanlığı yer döşemeleri mermer döşeme, duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalı olup tavanlarda asma tavan çalışmaları mevcuttur. Normal kat sahanlıkları yer döşemeleri ile merdiven basamakları mermer döşeme olup merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Blokta tek asansör ve doğalgaz tesisatı mevcuttur. B Blok, Zemin Kat, 2 no.lu bağımsız bölüm MESKEN Mezitli Tapu Müdürlüğü’ndeki kat irtifakına esas onaylı mimari projesinde ve yerinde, blok giriş kapısının sağında konumlu olup doğu ve kuzey cephelere sahiptir. Bağımsız bölüm mesken 3 oda, salon+mutfak, banyo+wc ve hol hacimlerinden oluşmaktadır. Konu taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı doğrama, iç kapıları Amerikan panel kapı doğrama, pencereleri sert pvc  doğrama, yer döşemeleri laminat parke+seramik döşeme,ıslak zeminler yer ve duvar hacimlerinin tamamı seramik döşeme ve kaplama, diğer duvar hacimleri alçı sıva üzeri saten boyalı, tavanlarda asma tavan çalışmaları mevcut olup, mutfak altı ve üstü dolapları, vestiyer ve banyo dolapları yeni ve takılı vaziyettedir. Taşınmaz hali hazırda kiracı tarafından ikametgâh amaçlı kullanılmaktadır. Taşınmaz projesine göre Brüt: 93,70 m², Net: 81,71 m² hacimlidir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr          

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/887110/emlak/konut/mersin-mezitlide-81-m²-3-1-daire-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu