Adana Güney Haber

MERSİN YENİŞEHİR’DE 82 M² 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

MERSİN YENİŞEHİR’DE 82 M² 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
313 views
07 Mayıs 2021 - 3:00

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Mersin 7. İcra Dairesi, Mersin Yenişehir’de 82 m² 2+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Menteş Mahallesi, 2128 Ada, 3 Parsel,A Blok 13. Kat 37. nolu bağımsız bölüm satışa çıkartılmıştır. Konu parsel üzerinde ayrık nizam şeklinde yapılmış Zemin+1 normal katlı, A ve B isimli 2 yıldız blok şeklinde site (Bloğun yapımına 03.03.1992 tarihli Yapı Ruhsatı ile başlandığı, mesken için 30.06.1998 tarihli yapı Kullanma İzni alınmış olduğu) bulunmaktadır. Site çevre duvarları ile çevrili, güvenlikli girişli ve açık otoparklıdır. Bloğun zemin katında ortak alanlar, normal katların her birinde 1er metre yükseklik farklarıyla 3’er mesken olmak üzere toplam blokta 42 bağımsız bölüm mesken bulunmaktadır. Blok giriş kapısı demir doğrama, giriş sahanlığı yer döşemeleri ile duvar hacimlerinin yarısına kadar olan bölümleri mermer döşeme olup diğer duvar hacimleri kara sıva üzeri plastik boyalıdır. Normal kat sahanlıkları yer döşemeleri ile merdiven basamakları karo mozaik+seramik döşeme duvar hacimleri kara sıva üzeri plastik boyalıdır. Blokta çift asansör ile doğalgaz tesisatı mevcuttur. Güney, kuzey ve doğu cepheye sahiptir. Bağımsız bölüm mesken projesinde 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 3 balkon hacmi şeklinde olmasına karşın yerinde2 oda, salon, mutfak+oturma odası, banyo, wc, hol ve balkon (diğer 2 balkon, ilgili odalara dahil edilmiştir) hacimleri şekline dönüştürülmüştür. Yakın zamanda esaslı tadilat gördüğü, taşınmazın giriş kapısı çelik panel kapı doğrama, iç kapıları amerikan panel kapı doğrama, pencereleri sert pvc doğrama, yer döşemeleri seramik+parke döşeme, banyo ve wc yer döşemeleri ile duvar hacimlerinin tamamı seramik döşeme ve kaplama, diğer duvar hacimleri alçı sıva üzeri saten boyalı, mutfak altı ve üstü dolapları yeni ve takılı vaziyette, tavanlarda kartonpiyer çalışmaları mevcuttur.Taşınmaz Brüt: 96,00 m², Net: 82,30 m² hacimlidir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/785263/emlak/konut/mersin-yenisehirde-82-m²-2-1-daire-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -