Adana Güney Haber

MEZİTLİ’DE 96 M² 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

MEZİTLİ’DE 96 M² 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
158 views
10 Temmuz 2021 - 7:53

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Mersin 2. İcra Dairesi, Mersin Mezitli’de 96 m² 2+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

Mersin İli, Mezitli İlçesi, Tece Mah. 11373 Ada, 6 Parsel, 7. Kat 14 Nolu Bağ. Bölüm sayılı taşınmaz satışa çıkartılmıştır. Satışa konu yer 141/2214 arsa paylı yedinci kat 14 nolu bağımsız bölüm MESKEN vasfında kuzey, güney ve doğu cephelidir. Konu yer binanın yedinci katında asansör çıkışına göre sol kol tarafında kalan bağımsız bölümdür. Meskenin zemininde yapılan incelemede, onaylı mimari proje ile konum ve alan olarak uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Mesken ; salon, mutfak, 2 oda, antre, hol, banyo, wc + lavabo, ebeveyn duş alanı ve iki adet balkondan oluşmaktadır. Mesken net ; 96,40 m2 ve brüt ; 108,00 m2 kullanım alanlıdır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı olup iç kapıları amerikan kapıdır. Pencereler pvc’dir. Antre ve mutfak kısmı zemini seramik ile kaplı diğer tüm odaların zemini parke ile kaplıdır. Meskenin duvar ve tavanları sıvalı ve üzeri boyalı duvarları kısmen de duvar kağıdı ile kaplıdır. Mutfak alanında tezgah altı ve üstü dolaplar mevcuttur. Tüm odalarda sportlu asma tavan bulunmaktadır. Genel banyo ve ebeveyn banyosunun zemini ve duvarları tavana kadar seramik ile kaplı olup asma tavan yapılmıştır. Her iki banyoda klozet ve duşakabin bulunmaktadır. Balkonların zemini seramik ile kaplı olup korkulukları alüminyum doğrama ve camdır. Mesken boş halde olup hiç kullanılmamıştır. Meskenin, doğalgaz petekleri takılmıştır. Meskenin 11.03.2019 tarih 19/51 sayılı yapı kullanıma izni bulunduğu belediyeden öğrenilmiştir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/817293/emlak/konut/mersin-mezitlide-96-m²-2-1-daire-icradan-satiliktir-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -