Adana Güney Haber

Mustafa Ceceli’den 01Burda AVM’de unutulmaz konser

Mustafa Ceceli’den 01Burda AVM’de unutulmaz konser
10.258 views
15 Temmuz 2020 - 0:31

Gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, pandemi sonrası Türkiye’deki ilk kapalı alan konserine ev sahipliği yaptı. Türk pop müziğinin başarılı ismi Mustafa Ceceli, 01 Burda AVM Performans Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen konserde Adanalı müzik tutkunlarıyla buluştu.

(HABER MERKEZİ)- Gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, pandemi sonrası Türkiye’deki ilk kapalı alan konserine ev sahipliği yaptı. Türk pop müziğinin başarılı ismi Mustafa Ceceli, 01 Burda AVM Performans Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen konserde Adanalı müzik tutkunlarıyla buluştu.

Pandemi sonrası ilk kapalı alan konseri Adana 01 Burda’da gerçekleşti. Yeni nesil AVM anlayışı, göz alıcı mimarisi, açık alanları ve dünyaca ünlü markalardan oluşan mağaza karmasıyla bölgeye yeni standartlar getiren 01 Burda AVM, Mustafa Ceceli konseriyle misafirlerine unutulmaz bir gün yaşattı. COVID-19 önlemleri eşliğinde gerçekleşen konser, renkli anlara sahne oldu.

Kentin kültür ve sanat anlayışına yeni bir ivme kazandıran Adana 01 Burda AVM Performans Gösteri Merkezi’nde düzenlenen ve pandemi sonrası Türkiye’deki ilk kapalı alan konseri olma özelliği taşıyan etkinlikte Ceceli en sevilen şarkılarını hayranları için söylerken esprileri ve göz dolduran performansıyla büyük beğeni topladı.

Biletleri çok önceden tükenen sosyal mesafeli konserde sevenleri Ceceli’ye yoğun ilgi gösterdi. Konser sırasında Mustafa Ceceli bazı şarkılarda davul, klavye ve darbuka çaldı, işaret dilini gönüllü olarak yapan “Sevgiyle İşaret Dili” öğrencileri ile birlikte işaret dili performansı gerçekleştirdi.

Klasik AVM anlayışının ötesine geçen hizmetleriyle misafirlerinin rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayan 01 Burda AVM, aldığı önlemlerle Adanalıları ağırlamaya devam ediyor.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -