Adana Güney Haber

’MÜTEAHHİTLER EKONOMİNİN LOKOMOTİFİ KONUMUNDALAR’

’MÜTEAHHİTLER EKONOMİNİN LOKOMOTİFİ KONUMUNDALAR’
130 views
29 Haziran 2021 - 14:42

Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Gülcan ve Gülsen Akyazıcı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyarette bulundular. Başkan Çetin Müteahhitler Birliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ettiği açıklamasında; “Müteahhitlerimiz Adana ve Ülke ekonomisi için önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle İnşaat sektörü ekonominin lokomotifi durumundadır” dedi.

(HABER MERKEZİ)- Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Gülcan ve Gülsen Akyazıcı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyarette bulundular.

Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Gülcan ve Gülsen Akyazıcı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyarette bulunarak sektör ile alakalı gelişmeler ve sorunları görüştüler.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin Müteahhitler Birliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ettiği açıklamasında; “Müteahhitlerimiz Adana ve Ülke ekonomisi için önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle İnşaat sektörü ekonominin lokomotifi durumundadır. Bu bilinç içerisinde bu sektörün tıkanmaması gerekiyor. Bu anlamda Çukurova Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Bundan sonrada görüş alışverişlerimiz artarak devam edecektir. Dedi.

Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu; “Müteahhitler Birliği olarak çalışmalarımız sektörün başarısı içindir. Bu anlamda tüm gayretlerimizi İnşaat sektörünün gelişmesi ve sorunları çözme noktasında gayret içinde yürütmeye çalışıyoruz. Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin’i ziyaretimizde bu yönde atılmış bir adımdır. Sektör temsilcilerimiz olan Müteahhitlerimizin Çukurova ilçesinde karşılaştıkları sorunları istişare ettik. Başkanımızın yaklaşımlarıyla önemli ilerlemeler sağlayacağımızı ümit ediyorum. Başkanımız Soner Çetin’ e yaklaşımlarında dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin