logo

Öğrencilerden önemli sergi

Adana’nın Ceyhan İlçesinde bulunan Şehit Hüseyin Birimen Ortaokulu öğrencileri tarafından yapılan eTwinning sergisinde birbirinden özel ürünler sergilendi. Hepsi el emeği göz nuru olan ürünler sergiye gelenlerden tam not almayı başardı.

 (HABER MERKEZİ)-Adana’nın Ceyhan İlçesinde bulunan Şehit Hüseyin Birimen Ortaokulu öğrencileri tarafından yapılan eTwinning sergisinde birbirinden özel ürünler sergilendi. Hepsi el emeği göz nuru olan ürünler sergiye gelenlerden tam not almayı başardı.

Okulların tatil olmasından hemen önce yaptıkları ürünleri düzenledikleri sergi ile öğrenci, öğretmen ve velilerin beğenisine sunan öğrenciler, eTwinning sergisinde hazırladıkları ürünleri sergilemenin mutluluğunu yaşadılar. Düzenlenen sergiye katılan Ceyhan İlçe Müdürü Murat Koçer’de sergiyi ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenleri bu önemli günlerinde yalnız bırakmadı. Sergilenen ürünleri tek tek inceleyen Murat Koçar, öğrenci ve öğretmenlerle proje kapsamında hayata geçirdikleri sergi ve sergilenen ürünler konusunda detaylı bilgi aldı.

Yaptıkları boyamalardan, taş yapıştırmalara ve teknolojik farklı birçok tasarıma kadar onlarca eserin sergilendiği bu özel sergi, sergiyi dolaşmaya gelen öğrenci, öğretmen ve veliler tarafından da büyük bir merak ve dikkatli incelendi..

Öğrendikleri bilgiler ve teknikleri düzenledikleri sergi ile taçlandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Şehit Hüseyin Birimen Ortaokulu öğrencileri ise; “Bugün okulumuzda eTwinning projesi kapsamında hazırladığımız ürünleri sergiledik. Sergide görsel tasarımların yanı sıra teknolojik tasarımlarımız da bulunuyor. Sene başından bu yana bize emek veren bu ürünleri hazırlamamızda bize her türlü yardımda bulunan, özel tekniklerle eğitimler veren öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu özel günümüzde yanımızda olan ve destekleri esirgemeyen Ceyhan ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Koçer’e de katılımı için çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

 

Share
1824 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.