Adana Güney Haber

ÖZKAN: ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

ÖZKAN: ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI İÇERİSİNDE OLACAĞIZ
526 views
22 Şubat 2021 - 2:12

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, Gülbahçesi ve Dağlıoğlu mahallelerini ziyaret ederek, esnaflar ile bir araya geldi.

(HABER MERKEZİ)-AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, Gülbahçesi ve Dağlıoğlu mahallelerini ziyaret ederek, esnaflar ile bir araya geldi.

Parti teşkilatı mensuplarının da hazır bulunduğu programda Gülbahçesi Mahalle Muhtarı Abdulgani Önen ve Dağlıoğlu Mahalle Muhtarı Mehmet Raşit Kardaş’ı ziyaret eden AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Av. Mustafa Özkan, muhtarların taleplerini dinleyerek, yakın işbirliği içerisinde olup, çözüm odaklı bir hizmet anlayışını hayata geçireceklerini vurguladı.

Türkiye’de kehribar tesbih üretimine büyük katkısı olan Adana Büyüksaat Tesbihçiler Çarşısı esnafını işyerlerinde ziyaret ederek, bol kazançlar dileyen Özkan, esnaflar ve vatandaşlar ile iç içe birlik beraberlik içerisinde olacaklarını söyledi.

Özkan, Seyhan’da girilmedik bir tek sokak bile bırakmayacaklarını vurgulayarak, “Tüm vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın kapısını çalarak, derdine ortak olacağız. Tüm esnaflarımıza misafirperverliğinden ve göstermiş oldukları ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

Özkan, Şehit Jandarma Er Fatih Yeniay’ın şehadetinin beşinci yıl dönümü dolayısıyla, şehit babası Zeki Yeniay’ı evinde ziyaret ederek, hal ve hatırını sorup, “Şehitlerimizin bizlere emaneti olan aileleri gözümüzün nurudur. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Daima şehit ailelerimizin yanında ve hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı.

Özkan, Adana’da Yaşayan Çermikliler Derneği Başkanı Ferat Akay, Akkapı Kültür Yardımlaşma ve Eğitim Derneği Başkanı Hüseyin Cömertpay ve Mardin Çavuşlu Köyü Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Beşir Akan ile yönetim kurulu üyelerini de ziyaret ederek, “Tüm sivil toplum kuruluşları ile yakın işbirliği içerisinde olup, AK Parti’yi Seyhan’da birinci parti yapmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı büyük bir kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -