logo

08 Aralık 2017

PRODOSS BÜYÜYOR

Türkiye Dağcılık Federasyon üyesi olan Profesyonel Doğa ve Su Sporları Kulübü(PRODOSS) farklı sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim anlayışıyla 9 yıldan bu yana Adana’da kalitesinden ödün vermiyor.
ADANA (GÜNEY HABER)-Türkiye Dağcılık Federasyon üyesi olan Profesyonel Doğa ve Su Sporları Kulübü(PRODOSS) farklı sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim anlayışıyla 9 yıldan bu yana Adana’da kalitesinden ödün vermiyor.

Son yıllarda Adana’da doğa ve dağcılık kulüplerinde önemli artış olması dikkatlerden kaçmıyor. Ancak aralarında bir isim var ki 9 yıldan bu yana istikrarlı ve yüksek hizmet kalitesiyle her kemsin taktirini kazanıyor. Kulüp Başkanlığını Bülent Kılıç’ın yaptığı Profesyonel Doğa ve Su Sporları Kulübü(PRODOSS) sosyal medya üzerinden 17 bin üyesi bulunurken, günü birlik gidilen doğa yürüyüşlerine 250”e yakın doğaseverler katılıyor. Kulüp bünyesinde lisanslı sporculara sahip PRODOSS, son yapılan kayak tırmanış müsabakasında Nafiz adlı sporcu etkili bir performans sergiledi.
Doğa yürüyüşleri, zirve tırmanışları, kamplar, rafting, yamaç paraşütünün yanı sıra kültür ve sosyal faaliyetler gerçekleştirerek adından söz ettiren PRODOSS, aktifliği ve çalışkan yapısıyla uzun yıllardır başarısının tesadüf olmadığını kanıtlamasını bildi. Tesisatı, sağlık personeliyle diğer kulüplerin önünde yer alan PRODOSS, Murat Arıkan ve Egemen hoca önderliğinde üyelerine en verimli eğitimi gösteriyor. PRODOSS”un en büyük arzusu ise Adana’nın tanıtımında katkıda bulunmak olarak belirlendi.
Doğa yürüyüşü kolu başkanı Mehmet Yakut’un daha önce keşif yapmak için Adana’nın güzelliklerini incelemeye gittiğini belirten Başkan Bülent Kılıç yaptığı açıklamada, “Başkanımız 1 hafta önce gider, orayı tanır daha sonra biz ve üyelerimiz doğa ile buluşuruz. Keşif bizler için çok önemli. Üyelerimize en iyi yerlerde en iyi hizmeti vermek için gayretimi tüm hızıyla sürecek” dedi.

Share
408 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.