Adana Güney Haber

Sarıçam’da Kurban Bayramı Hazırlıkları Başladı

Sarıçam’da Kurban Bayramı Hazırlıkları Başladı
146 views
22 Temmuz 2020 - 6:05

Sarıçam Belediyesi, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı için hazır. Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğünde görevli veteriner hekim ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda kurbanlık satış ve kesim alanlarını belirlendi.

(HABER MERKEZİ)-Sarıçam Belediyesi, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı için hazır. Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğünde görevli veteriner hekim ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda kurbanlık satış ve kesim alanlarını belirlendi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın talimatları üzerine;  Zabıta Müdürlüğü Ekipleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayram öncesi bütün önlemleri alarak Mehmet Akif Ersoy mahallesi, Orhangazi mahallesi ve Gültepe mahallesinde, toplam 3 ayrı yerde kurban satış yerleri belirledi. Aynı zamanda kurban kesim yerleri için ise;  Orhangazi Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı üzeri ve Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ulubatlı Hasan bulvarı kanal üzeri olmak üzere 2 alan belirlendi.

KESİM YERLERİ İÇİN İKİ BÖLGE

Sarıçam Belediyesi ekiplerinin kurban satış yerlerinde titizlikle, Pandemi kurallarına dikkat ederek tüm önlemleri alarak çalışmalarını tamamladığını ifade eden Başkan Bilal Uludağ şu sözleri dile getirdi;

Başkan Uludağ; “Kurban Bayramının yaklaşması nedeniyle hemşerilerimizin kurbanlıklarını satın alabilecekleri ve kesebilecekleri yerleri belirledik. Belediyemiz tarafından hazırlanan 3 farklı yerlerde bulunan kurban satış ve 2 bölgede kurban kesim yerlerini oluşturduk. Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Veteriner Hekimlerimizle ve ilave personeller görevlendirerek vatandaşların kurbanlarını rahatça satın almaları ve kesebilmeleri için gereken önlemleri aldık. Görevlilerimiz; satış ve kesim noktalarının temizliği, oluşacak diğer sorunlarla ilgili müdahalelerde bulunacaktır. Şimdiden bereketli, huzurlu ve mutlu bir bayram olmasını diliyorum“ dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -