logo

12 Mart 2020

Seyhan Kızılay’dan Adana ESOB Başkanı Göğer’e Ziyaret

Türk Kızılay Adana Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göğer’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

(HABER MERKEZİ)- Türk Kızılay Adana Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göğer’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Kızılay Seyhan Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin Özkul, Adnan Ekiz ve İsa Ekici’ninde bulunduğu ziyarette konuşan Şube Başkanı Reşat Karaca, Kızılay olarak ihtiyaç sahibi tüm vatandaşların yardımlarına gece gündüz demeden koştuklarını söyledi.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer’e ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Seyhan Kızılay Şube Başkanı Karaca, yaklaşan Mübarek Ramazan Ayı ile birlikte içerisinde bulundukları üç aylarda daha çok vatandaşlara ulaşmaya gayret ettiklerini bu konuda da tüm kişi ve kurumlardan Seyhan Kızılay olarak bağış beklediklerini dile getirdi.

Ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu vurgulayan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer, oda ve tüm esnaflar ile birlikte Türk Kızılayı’nın yanında olduklarını ifade ederek, Seyhan Kızılay’a destek olacaklarını söyledi.

Ziyaret esnasında hazır bulunan AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, Türk-İş Adana Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, Adana ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Güveloğlu, Ünsal Perçin ve Kenan Çakmak’da Seyhan Kızılay Şubesi’ne bağışta bulunacaklarının sözünü verdi.

Share
119 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.