Adana Güney Haber

SEYHAN’DA 3+1 190 METREKARE DAİRE İCRADAN SATILIK

SEYHAN’DA 3+1 190 METREKARE DAİRE İCRADAN SATILIK
94 views
25 Kasım 2021 - 13:55

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 1.İcra Dairesi, Adana Seyhan’da 3+1 190 m² daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa  çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:  

Adana İl, Seyhan İlçe, 7492 Ada, 6 Parsel, İkibinevler Mahalle/Köy, 17. Kat, 34 numaralı bağımsız bölüm, Mesken vasfında Nolu Bağımsız Bölüm Kıymet takdirine konu 4/A yapı sınıfında olan binada bulunan taşınmaz betonarme karkas olarak inşa edilmiş apartman dairesidir. Şehrin nüfusunun orta yoğunlukta olduğu toplu konut yerleşim alanları içerisindedir. Etrafı tamamen konut olarak imarlı, ana arterlere yakın, yakınında alışveriş merkezleri, dolmuş durağı, okullar, bankalar ve resmi kurumlar bulunmaktadır. Dairenin değerini etkileyecek önemli faktörlerden biri güvenlikli site olup taşınmazın muhit olarak tercih edilen merkezi bir bölge ve konumda olmasıdır. Dez avantajı ise bölgenin imar ihyasının devam etmesi ve Adana Çevre yoluna cepheli olması nedeniyle gürültü ve toz olması sayılabilir. Apartmanın çevre düzenlemesi ve peyzajı yapılı açık otoparkı, apartman kullanımı için çocuk parkı, kamelya, basketbol sahası mevcut olup, ana taşınmazda iki adet asansör bulunmaktadır. Taşınmaz doğalgaz ile ısıtılmaktadır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/889218/emlak/konut/adana-seyhanda-3-1-190-m²-daire-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu