Adana Güney Haber

SGK heyetinden Vali Coş’a ziyaret

SGK heyetinden Vali Coş’a ziyaret
61 views
14 Mayıs 2014 - 22:59


Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Bilal Canbolat, ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ dolayısıyla beraberindeki heyet ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.

ADANA (GÜNEY HABER) – Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Bilal Canbolat, ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ dolayısıyla beraberindeki heyet ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Bilal Canbolat, 12-18 Mayıs tarihlerinde kutlanan ‘Sosyal Güvenlik Haftası’nın toplumda sosyal güvenlik bilincinin oluşmasına katkı sağlamak için tüm yurtta kutlandığını söyledi.
Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgi veren Canbolat, ‘Sosyal Güvenlik Haftası’nın çeşitli etkinliklerle hafta boyunca kutlanacağını ifade etti.
Vali Coş ise, sosyal güvenliğin tüm insanlık için çok önemli olduğunu vurgulayarak, “İnsanların aktif çalışma hayatı devam ederken belli bir sigorta kavramı içinde olması ve belli bir kıdeme ulaştığında veya çalışma hayatını sürdüremeyecek bir konuma geldiğinde, rahat bir hayat sürdürebilmesi için tüm dünyada çeşitli sistemler kullanılıyor. Bizim Sosyal Güvenlik Teşkilatı’mız da gerçekten her geçen yıl kendisini ve hizmetlerini yenileyerek, vatandaşlarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunma konusunda tüm Dünya’ya örnek bir kurum haline gelmiştir. Bundan ötürü sizlerin şahsında bu önemli başarının yakalanmasında gayreti, emeği ve katkısı olan başta Sayın Başbakanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -