hava 27° Parçalı Bulutlu
DOLAR 32,7878 % % 1.53
EURO 35,1602 % % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % % 2,80
BITCOIN 66.250,00 % 0.482
SON DAKİKA

Soma’ya Destek Her Geçen Gün Artıyor

Son Güncelleme :

23 Mayıs 2014 - 0:06

/ 1.257 views kez okundu.
Soma’ya Destek Her Geçen Gün Artıyor


AW095958

Adana Valiliği’nce Soma’daki elim kazada yaşamlarını yitiren maden işçilerinin ailelerine yardım amacıyla başlatılan bağış kampanyasına gösterilen ilgi ve sağlanan destek her geçen gün artıyor.

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Valiliği’nce Soma’daki elim kazada yaşamlarını yitiren maden işçilerinin ailelerine yardım amacıyla başlatılan bağış kampanyasına gösterilen ilgi ve sağlanan destek her geçen gün artıyor.
Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde meydana gelen kazada yaşamlarını kaybeden işçilerin ailelerine maddi yardım amacıyla Adana Valiliği’nce başlatılan ve yoğun ilgi gören kampanyaya bir destek de Aslan Yağ Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Aslan’dan geldi.
Vali Coş’u makamında ziyaret eden İşadamı Nevzat Aslan, elim kazada yaşamlarını yitiren maden işçilerinin ailelerine verilmek üzere 5 bin TL. bağışta bulunarak kampanyaya destek verdi.
Çeki teslim alan Vali Hüseyin Avni Coş, Aslan Yağ Fabrikaları Yönetim kurulu Başkanı Nevzat Aslan’a duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür ederken, Adanalı vatandaşların kampanyaya gösterdikleri ilginin, millet olarak sergilenen dayanışmanın çok önemli bir göstergesi olduğunu söyledi.
Vali Coş, “Yüreklerimizi yakan ve yaralarını sarmaya çalıştığımız bu elim kazada, ebediyete uğurladığımız işçilerimizin ailelerine bir nebze de olsa destek olmak amacıyla başlattığımız bağış kampanyasına gösterilen ilgi, Adanalı vatandaşlarımızın yardımseverliğini, cömertliğini ve yiğitliğini bir kez daha kanıtlamıştır. Kampanyamıza gösterilen ilginin her geçen gün artacağına olan inancımız tamdır. Bu vesile ile millet olarak yüreğimizi yakan maden kazasında yaşamlarını yitiren madenci kardeşlerimize Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum” diye konuştu.