logo

23 Aralık 2017

Sözlü: “Refah toplum için üretim şart”

VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, yönetim kurulu üyeleri ve bölge başkanları Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti. Vakıfbank genel müdürü ve bölge başkanlarını makamında kabul eden Başkan Sözlü, kamu bankalarının büyümelerini arzu ettiklerini ifade etti. 

ADANA (GÜNEY HABER)-VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, yönetim kurulu üyeleri ve bölge başkanları Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti. Vakıfbank genel müdürü ve bölge başkanlarını makamında kabul eden Başkan Sözlü, kamu bankalarının büyümelerini arzu ettiklerini ifade etti

VakıfBank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, yönetim kurulu üyeleri ve bölge başkanları Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında kamu bankalarının büyümelerini arzu ettiklerini ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü, özelleştirme konusuna vurgu yaparken Vakıfbank gibi sağlam adımlar atan yeni yapıların artması gerektiğini aktardı. Vakıfbank Genel Müdürü Özcan ise Çukurova’nın incisi Adana’da bulunmaktan dolayı bahtiyar olduğunu belirtti.

Ziyaretin sonunda VakıfBank Genel Müdürü Emin Özcan, Başkan Hüseyin Sözlü’yü yapılacak Adana zirvesine davet etti. Yapılan Zirvede konuşan Başkan Hüseyin Sözlü,Vakıfbank Anadolu Adana buluşmasında ev sahipliğinden dolayı bahtiyar olduğunu aktarırken, “Sıkıntılı zamanlar yaşıyoruz, bazen durağanlık oluyor bugün gördüğüm tablo Vakıfbank’ın iş dünyası ve sanayicilerle buluşması, yatırımcılara arkanızdayız demesi memnuniyet verici. Vakıfbank ile Büyükşehir Belediyesi olarak çalışıyoruz, bizlere desteklerini hiç eksik etmediler” dedi.

“ÜRETMEYE TALİBİZ”

“Büyük ekonomiye sahip ülke olmak, refah toplumuna eklenmek için üretmekten daha başka çaremiz yok” diyerek üretimin önemine vurgu yapan Başkan Hüseyin Sözlü, “Finans sektörünün temsilcileri bize destek verdiği sürece üretmeye talibiz. VakıfBank’ın Adana’ya gelerek üreticilerle sanayicilerle buluşması, yatırımcılara yanınızdayız diye moral ve destek vermesi çok önemli. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak VakıfBank’ın yerel yönetim bankacılığı birimiyle çalışıyoruz ve Adana’da yapmış olduğumuz bütün altyapı yatırımlarında VakıfBank’ın desteğini alıyoruz. Bugün buraya gelerek, Anadolu’yu kalkındırmak için böylesine kararlı ve dostane bir şekilde gösterdikleri ilgi için VakıfBank yöneticilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Sizleri Adana’mızda görmek ve zaten yaşadığımız desteği yeniden hissetmek bize bir kez daha cesaret vermiştir. Hepinizi can-ı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Share
309 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.