logo

23 Ekim 2018

TEDAŞ Adana’da yatırım hedeflerini başarıyla gerçekleştiriyor

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen Toroslar EDAŞ, Adana’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2018 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

ADANA (GÜNEY HABER)- Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen Toroslar EDAŞ, Adana’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2018 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Adana’da yılın ilk 6 ayında da müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yine başarılı çalışmalara imza attı.

Toroslar EDAŞ, Adana’da hizmet verdiği 11.582 trafo ve 27.032 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Adana için Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli’de 24843 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 1176 kilometrelik hattın bakımını yaptı. Kentte 250 elektrik panosu, 194 trafo merkezini elden geçirdi. Ayrıca 154 dağıtım merkezinin de bakımı gerçekleştirildi.

Toroslar EDAŞ, sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Adana’da hizmet verdiği 1 milyondan fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 1441,5 Km’lik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri kentte 3328 yeni aydınlatma armatürünün montajını da gerçekleştirdi. Ayrıca yeni 299 elektrik panosu ve 94 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2018 yılının ilk yarısında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Toroslar EDAŞ’ın Adana’daki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek.

 

 

Share
189 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.