hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

TÜRGEB sahiplerini buldu

Son Güncelleme :

05 Ocak 2017 - 23:50

/ 403 views kez okundu.
TÜRGEB sahiplerini buldu

Yılın Genç Mucidi ödülü Adana’ya geldi. Lara Solar Yönetim Kurulu üyesi olan aynı zamanda Adana Genç MÜSİAD Başkan yardımcılığı görevini yürüten Rıdvan Aslan güneş enerjisiyle yemek yapılabilen (Sunfood) ürünüyle “Yılın Genç Mucidi” ödülünü aldı!

ADANA (GÜNEY HABER)- Yılın Genç Mucidi ödülü Adana’ya geldi. Lara Solar Yönetim Kurulu üyesi olan aynı zamanda Adana Genç MÜSİAD Başkan yardımcılığı görevini yürüten Rıdvan Aslan güneş enerjisiyle yemek yapılabilen (Sunfood) ürünüyle “Yılın Genç Mucidi” ödülünü aldı!

Rıdvan Aslan ödül töreninde yaptığı konuşmada ” Bizler ikinci nesil sanayiciler olarak bizlere emanet edilen işletmelerimizi daha ileriye taşımakla yükümlüyüz. Üzerine bir şeyler katarak bizden sonraki nesillere aktarmalıyız. Öncelikle ülkemize katma değer sağlayacak ihracatı arttırmak hedefimiz olmalı.

Bu doğrultuda öncesinde su ısıtma sistemleriyle başlayan ürün, Çin’den ithal ettiğimiz ürün olduğundan dolayı biz üretmeye ve ihraç etmeye başladık. Hemen akabinde yaptığımız AR-GE çalışmalarımızla Sunfood ürününü keşfettik. Su ısıtma sisteminden yemek pişirme sistemine geçtik. Bu inovasyon sonucunda ortaya çıkan ürünümüz ile artık yemek pişirme konusunda çalışan kadınlara büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Biz ülkemiz ve milletimiz için gayret etmeye devam edeceğiz. Ödülü layık gördüğünüz için teşekkür ederim.” dedi

İstanbul’da yapılan ödül töreninde Adana Genç MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri Mustafa Ağıt ve  Ömer Siverekli’de Rıdvan Aslan’a eşlik ettiler.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER