Adana Güney Haber

TÜRKONFED 23. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nde “Dönüşüm Zamanı” Konuşulacak

TÜRKONFED 23. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nde “Dönüşüm Zamanı” Konuşulacak
87 views
26 Nisan 2021 - 1:44

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından düzenlenen 23. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, 27 Nisan Salı günü kamu, iş dünyası ve uluslararası alandan isimleri bir araya getirecek. “Dönüşüm Zamanı!” ana temasıyla yapılacak çevrim içi zirvede; yeni nesil üretim, yeşil dönüşüm ve dijital dönüşüm konuları tüm yönleriyle ele alınacak.

(HABER MERKEZİ) – Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED), bu yıl 23.’sünü düzenleyeceği Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, 27 Nisan 2021 Salı günü “Dönüşüm Zamanı!” ana temasıyla gerçekleşecek. Kamu, iş dünyası ve uluslararası alandan isimlerin bir araya geleceği çevrim içi zirvede, yeni nesil üretim, yeşil dönüşüm ve dijital dönüşüm konuları masaya yatırılacak. TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski’nin konuşmaları ile başlayacak zirvede, Avrupa KOBİ Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Alban Maggiar ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ana konuşmacı olarak yer alacak.

İŞ DÜNYASI “YENİ NESİL ÜRETİM” PANELİNDE BULUŞACAK

TÜRKONFED 23. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nin “Yeni Nesil Üretim” temalı ilk paneline FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, ESAS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, KOTON Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz katılım gösterecek. Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar’ın moderatörlüğünde yapılacak panelde iş dünyasının liderleri, yeni nesil üretimin faaliyet gösterdikleri sektörlere etkisini ve bu alandaki yeni yaklaşımları anlatacak.

TÜRKONFED’İN “AVRUPA YEŞİL MUTABAKATI VE KOBİ’LER” RAPORU PANELDE AÇIKLANACAK

Zirvenin “Yeşil Dönüşüm” başlıklı ikinci paneli ise TÜRKONFED Ekonomi Danışmanı Doç. Dr. Nazlı Karamollaoğlu, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seçkin, EBRD İklim Finansmanı ve Karbon Piyasaları Başkanı Jan-Willem van de Ven ve Hedefler için İş Dünyası Platformu Başkanı Şükrü Ünlütürk’ün katılımıyla düzenlenecek. Avrupa Yeşil Mutabakatı’nın, işletmelerin hazırlık sürecinden bu alanda sağlanan finansmanlara kadar tüm yönleriyle ele alınacağı panelde ayrıca, TÜRKONFED tarafından hazırlanan “Avrupa Yeşil Mutabakatı ve KOBİ’ler” raporu da kamuoyuyla paylaşılacak. Panelin moderatörlüğünü ise Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ üstlenecek.

“DİJİTAL DÖNÜŞÜM”ÜN LİDERLERİ ZİRVEDE BİR ARAYA GELECEK

Zirvenin üçüncü ve son panelinde ise “Dijital Dönüşüm” konuşulacak. EKOTÜRK TV Haber Koordinatörü Ali Çağatay’ın moderatörlüğündeki panelde, TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kızıltan, Armut Kurucu Ortağı Başak Taşpınar Değim, Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel ve İstanbul Portföy Yönetimi Genel Müdürü Barış Hocaoğlu, pandemi ile birlikte etkisi artan dijital dönüşümün etkilerini değerlendirecek.

27 Nisan Salı günü, 10.00 – 14.15 saatleri arasında düzenlenecek çevrim içi zirve, turkonfedzirve.org adresi üzerinden takip edilebilir.

Zirve Destekçileri Hakkında: Dönüşüm Zamanı ana teması ile çevrim içi gerçekleştirilecek TÜRKONFED 23. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, İstanbul Portföy’ün ana desteği, CIPE, CAS ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi paydaşlığında, İZOCAM, DFDS ve Arzum Okka’nın katkılarıyla düzenleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin