logo

17 Ağustos 2016

Ünal:“Ailevi mesele siyasi malzeme yapıldı”

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Koza Tv ‘de Merak edilen soruları cevapladı.

 “Ailevi mesele siyasi malzeme yapıldı”

 Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal geçtiğimiz günlerde yaşanılan aile içi tartışma sebebi ile ortaya çıkan görüntülerin ulusal medyaya taşınması hususunda merak edilen soruları yanıtladı.

ADANA (GÜNEY HABER)- Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal geçtiğimiz günlerde yaşanılan aile içi tartışma sebebi ile ortaya çıkan görüntülerin ulusal medyaya taşınması hususunda merak edilen soruları yanıtladı.

Yaklaşık iki buçuk yıldır Karataş ile ilgili attığı adımlar projeler ve çalışmalar ile adından söz ettiren, ilçenin tanıtımı için düzenlemiş olduğu festivaller ve projeler ile önüne çıkan engellere rağmen, yılmadan verdiği mücadeleler ile görevine devam eden Başkan Ünal, Koza TV ‘de merak edilen soruları yanıtladı.

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Koza TV ‘de katıldığı programda yaşanılan aile içi tartışmanın kamera görüntülerini servis yaparak siyasi malzeme yapanlar için “bizleri yıpratmak isteyenlere, yalana, dolana ve iftiralara rağmen dim dik ayaktayız” dedi.

Ünal konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Görev süremiz içerisinde şikâyetler ile hizmetin aksaması ve aksatılması için bazı şahısların verdikleri mücadelelerin sonuçsuz kalacağını belirterek, şahsıma yapılan saygısızlıklar bir yana memleketimize yapılan yanlışların görmezden gelinmemesi gerektiğini söylediler. Başkan Ünal “Bizler mücadelemizden ve azmimizden ödün vermeden hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu memleket sahipsiz değildir. Kirli siyasetiniz ile memleketimizin güzelliklerini örtemeyeceksiniz. Şahsım ile olan husumetler sebebi ile hizmetlerimize ve projelerimize engeller çıkarmak için sanki ağız birliği yapılmışçasına memleket düşmanları üzerime saldırmakta. Ailem içerisinde yaşadığım sıkıntılar ulusal medyaya yansıtılmakta.  Bunlar memleketimizi ileri götürmeyeceği gibi tanıtılmasında da istenmeyen durumlar ortaya çıkarmaktadır”

Canlı yayında merak edilen soruları cevaplayan Başkan Ünal aynı zamanda hizmet süresi içerisinde yaptığı, yapacağı projeleri ve 19-20-21 Ağustos tarihlerinde Karataş’ta yapılacak olan 2. Büyük İskender Festivalinde Koray Avcı, Ferhat Göçer ve Selda Bağcan konserlerine tüm Adanalıları davet etti.

 

 

Share
463 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.