Adana Güney Haber

Vali Coş Başkan Karalar’dan Helallik İstedi  

Vali Coş Başkan Karalar’dan Helallik İstedi  
59 views
29 Mayıs 2014 - 23:44

KARALAR-VALİ (1)

 Sakarya’ya atanan Vali Hüseyin Avni Coş Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Yeni görev yeri olan Sakarya’da yolu düşen Adanalı hemşerilerini görmekten büyük mutluluk duyacağını belirten Vali Coş, Adanalılardan helallik istedi. 

ADANA (GÜNEY HABER)-Son yayımlanan Valiler kararnamesi ile Sakarya Valiliğine atanan Hüseyin Avni Coş, veda ziyaretlerine devam ediyor. Vali Coş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a veda ziyaretinde bulundu.

Sayın Başkanımıza ve Sayın Başkanın şahsında Seyhanlı hemşerilerimize arz-ı veda etmek için geldim. Görev süresince yakın ilgi ve desteklerini gördüğümüz Seyhanlı hemşerilerime çok teşekkür ederim. Sakarya’da da yolu düşen fırsat bulan hemşerilerimizle görüşmekten, karşılaşmaktan büyük memnuniyet duyacağımı ve her zaman Seyhanlı hemşerilerimizin nazarımızda çok büyük önemi ve değeri olacağını belirtmek istiyorum. Sayın Başkanımıza üstelendiği yeni görevinde başarı dileğimi tekrarlıyorum… Seyhanlının layık olduğu hizmetleri kendisine sunmak için var gücü ile çalışmalarına devam edecektir. Kendisine başarılar diliyor ve allahaısmarladık diyorum. Tabiî ki hemşerilerimizden geleneklerimiz veçhiyle haklarını helal etmelerini istiyorum. Kedilerini çok sevdiğimi saydığımı ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu

Vali Hüseyin Avni Coş ile çok kısa süre çalışabildiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar daha uzun süre çalışmak istediklerini ancak devlet görevinin her şeyin önünde olduğunu söyledi. Karalar, “Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Kendisi ile çok kısa süre çalıştık. Daha uzun süre çalışmak isterdik. Adana’nın özlediği birliktelik tablosunu sağlamıştık. Çok uyumlu bir çalışma olacaktı, çok ciddi desteklerine görecektik. Ama dostluğumuz devam edecek. Bana da hizmet konusunda güvendiği için çok teşekkür ediyorum. Sayın Valimize yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Vali Hüseyin Avni Coş’a Seyhan Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi öğrencilerinin yaptığı el emeği cini tabloyu hediye etti.

 

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -