Adana Güney Haber

Vali Coş:“Sevinçler Paylaştıkça Artar, Acılar Paylaştıkça Azalır”

Vali Coş:“Sevinçler Paylaştıkça Artar, Acılar Paylaştıkça Azalır”
76 views
15 Mayıs 2014 - 17:50

 Akdeniz-Türk-Alman İşadamları Derneği’nden Soma Kampanyasına Destek

 “Sevinçler Paylaştıkça Artar, Acılar Paylaştıkça Azalır”

 Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde meydana gelen kazada yaşamlarını kaybeden işçilerin ailelerine maddi yardım amacıyla Adana Valiliği’nce başlatılan kampanyaya Akdeniz-Türk-Alman İşadamları Derneği’de destek verdi.

 

ADANA (GÜNEY HABER)- Manisa’nın Soma ilçesindeki kömür madeninde meydana gelen kazada yaşamlarını kaybeden işçilerin ailelerine maddi yardım amacıyla Adana Valiliği’nce başlatılan kampanyaya Akdeniz-Türk-Alman İşadamları Derneği’de destek verdi.

Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret eden Akdeniz-Türk-Alman İşadamları Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Biçer, Valiliğin başlattığı kampanyanın vefakâr Türk Milleti’nce yoğun ilgi göreceğine inandığını belirtirken, 10 bin lira bağışlayarak, kampanyaya destek verdi.

Yardım çekini teslim alan Vali Hüseyin Avni Coş, yaptığı açıklamada Akdeniz-Türk-Alman İşadamları Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Biçer ve dernek üyelerine gösterilen duyarlılıktan dolayı teşekkür ederken, Adanalı vatandaşların kampanyaya destek vereceğine olan inancını vurguladı.

Vali Coş, “Millet olarak yüreklerimizi yakan bu elim kazanın yaralarını sarmak, ebediyete uğurladığımız işçilerimizin ailelerine bir nebze de olsa destek olmak amacıyla başlattığımız bu kampanyanın, tüm vatandaşlarımızca imkânları oranında destekleneceğine ve amacına ulaşacağına inanıyorum. Sevinçler paylaştıkça artar, acılar paylaştıkça azalır. Gün, birlik ve beraberlik zamanı. Gün, yaşadığımız acıyı paylaşarak hafifletmek, yaraları sarmak zamanı” şeklinde konuştu.

 

 

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -