hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Vali Demirtaş güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı

Son Güncelleme :

01 Ocak 2017 - 20:14

/ 365 views kez okundu.
Vali Demirtaş güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, beraberinde İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve İl Jandarma Komutanı Albay Fatih Yılmaz ile birlikte, İl Jandarma Komutanlığı, Sarıçam İlçe Jandarma Komutanlığı, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü, kentin giriş noktalarından olan İncirlik kavşağı arama noktasını ve Seyhan İlçesi’nde bulunan Dağlıoğlu Şehit Mehmet Ali Aslan Polis Merkezi’ni ziyaret ederek, güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı.

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Dağlıoğlu Şehit Mehmet Ali Aslan Polis Merkezi Amirliği’nde ki görevli polislerin yeni yılını kutladı.
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve İl Jandarma Alay Komutanı Fatih Yılmaz, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile Dağlıoğlu Şehit Mehmet Ali Aslan Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret edip görevli polis memurlarının yeni yılını kutladı.
İlk olarak Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne giden Demirtaş ve beraberindeki heyeti çevik kuvvet polisleri kapıda karşıladı. Daha sonra polis ekiplerinin yeni yılını kutlayan Demirtaş, buradan bölücü terör örgütü PKK yandaşlarının sık sık korsan gösteri yaptığı Dağlıoğlu Mahallesi’ne geçti.

Vali Demirtaş, Beraberinde İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve İl Jandarma Komutanı Albay Fatih Yılmaz ile birlikte, İl Jandarma Komutanlığı, Sarıçam İlçe Jandarma Komutanlığı, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü, kentin giriş noktalarından olan İncirlik kavşağı arama noktasını ve Seyhan İlçesi’nde bulunan Dağlıoğlu Şehit Mehmet Ali Aslan Polis Merkezi’ni ziyaret ederek, güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı.

Görev başındaki güvenlik güçlerinin yeni yılını kutlayan Vali Demirtaş, emniyet ve jandarma mensuplarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Vali Demirtaş, Devletin ve Milletin selameti için görev yapan tüm güvenlik güçlerine teşekkür ettiğini dile getirerek, “Kahraman güvenlik güçlerimizin daima yanlarında olduğumuzu belirtmek için bu gece onlarla bir araya geldik. Allah hepimize mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl nasip etsin” dedi.

Güvenlik güçlerinin nöbet tuttukları yerleri de denetleyen Vali Demirtaş, askerler ve polisler ile bir süre sohbet etti.