logo

08 Aralık 2017

Vali Demirtaş’tan Başkent Çıkartması

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etti.


ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etti.

Vali Mahmut Demirtaş, Ankara’daki temasları sırasında ziyaret ettiği AB Bakanı Ömer Çelik’e, valilikçe gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve kentin sorunlarının çözümü konusunda verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Vali Demirtaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden AB Bakanı Ömer Çelik ise, milletvekili olduğu Adana’nın gelişip kalkınması, yeni yatırımlarla buluşması konusunda ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceğini vurguladı ve Vali Mahmut Demirtaş’a görevinde başarılar diledi.
Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Adana Milletvekili Tamer Dağlı ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaret etti.
Çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, Vali Mahmut Demirtaş ve Adana Milletvekili Tamer Dağlı’ya teşekkür eden TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Adana’ya ilişkin konuları dikkatle takip ettiğini belirtti ve Vali Demirtaş ile kentin tüm milletvekillerine başarılar diledi.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI BAK’A ZİYARET

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etti.

Vali Mahmut Demirtaş ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı, ziyaretleri sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’a, Adana’da gerçekleştirilen ve yapımları devam yatırımların geldiği aşama ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki Milletvekilleri, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın Bak’ın şahsında, gençler ve sporcuların yanı sıra Adana’daki spor olgusunun gelişmesine çok önemli katkılar sunacak olan yatırımların kente kazandırılmasında, emeği geçen devlet ve hükümet yetkililerine teşekkür etti.

Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ile Tamer Dağlı’nın ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu kaydeden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ise, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Adana’nın spor yatırımlarıyla buluşması konusundaki duyarlılıklarını sürdüreceklerini söyledi ve yeni yatırımların kente hayırlı olmasını diledi.

Vali Mahmut Demirtaş ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı’nın, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ı ziyaretleri, çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunulmasıyla sürdü.

 

Share
236 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.