Adana Güney Haber

VALİ ELBAN’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ

VALİ ELBAN’DAN YENİ YIL ZİYARETLERİ
110 views
03 Ocak 2022 - 8:21

Vali Süleyman Elban yeni yıl akşamında Seyhan Huzur Evi Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezi, Çocuk Evleri Sitesi, Seyhan Devlet Hastanesi, Yunusoğlu Karakolu ile Doğankent Şehit Mustafa Yeli Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti.

(HABER MERKEKEZİ)- Vali Süleyman Elban yeni yıl akşamında Seyhan Huzur Evi Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezi, Çocuk Evleri Sitesi, Seyhan Devlet Hastanesi, Yunusoğlu Karakolu ile Doğankent Şehit Mustafa Yeli Polis Merkezi Amirliğini ziyaret etti.

İlk olarak Seyhan Huzur Evi Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali Elban, Merkezde misafir edilen büyüklerle sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu ve saygıdeğer yaşlılarımızın yeni yılını tebrik etti.

Oldukça samimi anların yaşandığı ziyarette Vali Elban tüm yaşlılarımıza sağlıklı ve huzurlu bir yıl dilediğini ifade ederek “Geçmişten getirdikleri tecrübelerle yolumuzu aydınlatan değerli büyüklerimiz bizlere birer emanet. Emanetlerimize saygıda kusur etmemek, onları rahat ettirmek ve gönüllerini hoş tutmak boynumuzun borcu.” dedi.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Tarık Kanalıcı’nın hazır bulunduğu ziyarette Vali Elban, saygıdeğer büyüklerimizle beraber yeni yıl pastası kesti.

Vali Elban, Seyhan Huzur Evi Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezinden sonra Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek çocukların yeni yıl neşesine ortak oldu.

Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Elban, burada yaptığı açıklamada “Her biri pırıl pırıl çocuklarımız, geleceğimizin umut çiçekleri. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi, güzel bir eğitim alması, her birinin eşit imkanlara sahip olabilmesi için bizler Devletimizin tüm imkanlarını seferber ediyoruz. İnanıyorum ki Devletimizin himayesinde büyüyen değerli çocuklarımız aldıkları eğitim ve kültürle ülkemizin yarınlarına önemli katkılar sunacaktır.” dedi.

Vali Elban’ın Çocuk Evleri Sitesinden sonraki durağı ise Seyhan Devlet Hastanesi oldu.

Seyhan Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Elban, “Bu güzel günü hastanede geçirmek durumunda kalan hemşehrilerimizin yeni yıllarını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve huzur dolu bir yıl temenni ediyorum.” dedi.

Hasta yakınlarıyla da sohbet eden Vali Elban, daha sonra hastane yönetiminden hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Vali Elban son olarak Yunusoğlu Karakolu, Doğankent Şehit Mustafa Yeli Polis Merkezi Amirliği ile Doğankent polis uygulama noktasını ziyaret etti.

Görevi başında bulunan Jandarma ve polislerin yeni yılını kutlayan Vali Elban; bayram, tatil, yeni yıl demeden her koşulda güvenliğimiz için fedakarca çalışan güvenlik birimlerine milletimiz adına teşekkür ettiğini belirterek başarılar temennisinde bulundu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu