Adana Güney Haber

Varlı ve Öztürk’ten İl Teşkilatına Ziyaret

Varlı ve Öztürk’ten İl Teşkilatına Ziyaret
195 views
23 Mart 2021 - 11:25

MHP MYK Üyeliklerine seçilen Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve Uğur Öztürk, ilk ziyaretlerini MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı yönetimindeki İl Teşkilatına yaptılar.

(HABER MERKEZİ) – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Ülkücü-Milliyetçi Hareket, gerek ülkemiz genelinde gerekse Adana’mızda üzerine düşen her görevi yerine getirmeye azimlidir, kararlıdır.” dedi.

13. Büyük Kurultayda Merkez Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçilen MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve Uğur Öztürk, ilk ziyaretlerini MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı yönetimindeki İl Teşkilatına yaptılar. Ziyarette Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç ile Teşkilat temsilcileri de bulundular.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, iki MYK Üyesini tebrik etti, görevlerinde başarılar diledi. Avcı “Milliyetçi Hareket Partisi, birlik ve beraberlik içinde bir kurultayını daha başarıyla tamamlamıştır. Adana’da iki değerli ismin MYK’da görev almasından büyük mutluluk duyduk. Seçilen kadro liderimizin yol ve çalışma arkadaşları olarak Partimizi 2023 seçimlerine ve sonraki hedeflere hazırlayacaktır.” diye konuştu.

Avcı “Genel Başkanımızın buyurdukları gibi, Milliyetçi Hareket Partisi, milletimiz ne diyorsa, neyi istiyorsa, neyi bekliyorsa, ahlaklı ve ilkeli siyasetini o yönde icra edecektir. Ülkücü-Milliyetçi Hareket, gerek ülkemiz genelinde gerekse Adana’mızda üzerine düşen her görevi yerine getirmeye azimlidir, kararlıdır. Milletimizin daha güçlü, daha mutlu yarınları adına Partimizin ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için hiçbir mazeret ileri sürmeden çok ama çok çalışacağız”. dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Milletvekili ve MYK Üyesi Muharrem Varlı ve MYK Üyesi Uğur Öztürk, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç ve Teşkilat temsilcileri, daha sonra birlikte, Asri Mezarlık’ta metfun olan Ülkücü Şehitleri, ardından ise MHP eski Genel Başkan Yardımcısı merhum Recai Yıldırım’ın Kabasakal Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret edip, çiçek bıraktılar, duada bulundular.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -