Adana Güney Haber

“Yerel Yöneticiler Adana’da Yeni Bir Sinerji Oluşturacak”

“Yerel Yöneticiler Adana’da Yeni Bir Sinerji Oluşturacak”
89 views
12 Haziran 2014 - 23:59

 

 ATB (1)TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Başkanı Muammer Çalışkan, Başkan Yardımcısı Osman Bağış, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yumuşak, Hamit Tezcan, ATB Meclis Üyesi Abdurrahman Altunbaş ve Genel Sekreter Mustafa Hızlı ile birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

ADANA (GÜNEY HABER)-TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç, ATB Başkanı Muammer Çalışkan, Başkan Yardımcısı Osman Bağış, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yumuşak, Hamit Tezcan, ATB Meclis Üyesi Abdurrahman Altunbaş ve Genel Sekreter Mustafa Hızlı ile birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

ÇALIŞKAN: YEREL YÖNETİCİLER ADANA’DA YENİ BİR SİNERJİ OLUŞTURACAK

Göreve yeni seçilen Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a görevinde başarılar dileyen Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, “Öncelikle hayırlı, uğurlu olsun. Sarıçam’da, Yüreğir’de, Büyükşehir’de bizim. Hepsi muvaffak olur inşallah. Bu son seçimlerde büyükşehirle birlikte ilçelerimize iyi bir ekip geldi. Başkanlar gördüğümüz kadarıyla makul insanlar. Yenilik her zaman hareket getirir. Bu vesile ile Adana’mızda güzel şeyler olur inşallah. Herkeste olduğu gibi bizde de ümit var. Bizlerde borsa ve diğer odalar olarak üzerimize düşen ne ise her zaman yapmaya hazırız. Hüseyin Sözlü’de bu vizyonu görüyoruz. Birlikte hareket Adana’da yeni bir sinerji oluşturacak. Bu yukarıya doğruda yansıyacak. Bu sinerjiye milletvekilleri, bakan bile katılacaktır. Katılmayarak bu sinerjinin dışında kalanların kendileri kaybedecektir. Sizlere başarılı çalışmalar diliyoruz” dedi.

BİLGİÇ: İŞİNİ EN İYİ YAPANLA ÇALIŞMALISINIZ

Hizmet etmek için mekanların önemli olduğunu belirten Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç, “Belediyenizin yeni hizmet binanıza yakında taşınıyormuşsunuz, hayırlı olsun. İyi ve rahat mekanlarda daha iyi işler üretilir. Özellikle tepe noktalarda çalışanları vizyonu olan ufku açık, vatandaşı düşünen ve pratik düşünebilen kişilerden seçerseniz; sizin kazanacağınız gibi Adana’da kazanır. Belediyelerde engel olacak değil, halkın önünü açacak işlere ihtiyaç var. Proje üreten, fikir veren çalışanlar olursa siz de rahatlarsınız. Bu iş ekip işi, ekip iyi olursa yönetici yorulmaz. İşini en iyi yapanla çalışmanız lazım. Büyükşehir ve tüm ilçeler bunu yaparsanız Adana’ya ciddi manada mesafe kat ettirirsiniz. Uzun yıllardır Adana düz gittiği için, dışarıdan bakan insanlar Adana sıçramış derler. Şimdi tramplene basma zamanınız. Ortak hareket edilecek her işte desteğe hazırız. Borsa sizin, Sarıçam bizim. Yolunuz açık olsun” diye konuştu.

ULUDAĞ: BİZDE PARTİCİLİKTEN ÖTE ADANALILIK DUYGUSU VAR

Sarıçam Belediye Hizmet Binasının eski ve yetersiz olduğunu ifade eden Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Öncelikle nezaket gösterip ziyaretime geldiğiniz için tüm yönetiminize teşekkür ediyorum. Ne kadar kurumsallaşmaya çalışırsanız çalışın yapı uygun olmadı mı verim alamıyorsunuz. Yeni hizmet binamız bitmek üzere, yakın zamanda taşınacağız. Yeni hizmet binamız çalışmalarımız da elverişli olacak. Bizlerde particilikten öte Adanalılık duygusu var. Gelişime açık bir bölgeyiz. Büyük yatırımların ilçemize gelmesi için her türlü çalışmanın içerisinde yer alacağız. Bu yönde çalışmalarımız var. Hizmet Binası ve asfalt çalışmaları için 20 milyon lira kredi kullanılmış, ödemesi yeni başladı. Gelen para ancak krediyi karşılıyor. Kendi yatırımlarımız için Ar-Ge çalışmalarımızı hızlandırdık. Sarıçam yatırımcılar için cazibe merkezidir. Belediye olarak her türlü kolaylığı sağlayacağız. Yatırımcıya kapımız her zaman açık” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin