Adana Güney Haber

Yollar köstebek yuvası

Yollar köstebek yuvası
23 views
25 Şubat 2020 - 14:02

Adana’da etkili olan yağışlar bozuk olan yolları sürücülerin kabusu haline getirdi. Sarıçam ilçesi yeni stadyum civarındaki köstebek yuvasını andıran bozuk yollar yağan yağmurla birlikte geçilmeyi imkansız hale getirdi.

(HABER MERKEZİ)- Adana’da etkili olan yağışlar bozuk olan yolları sürücülerin kabusu haline getirdi. Sarıçam ilçesi yeni stadyum civarındaki köstebek yuvasını andıran bozuk yollar yağan yağmurla birlikte geçilmeyi imkansız hale getirdi.

Adana’nın yeni yerleşim yerlerinin başında gelen ve nüfusu her geçen gün artan Sarıçam’da bozuk yollar arabalara zarar vermeye ve geçilmeyi imkansız hale getirmeye devam ediyor. Özellikle her gün onlarca aracın geçtiği uzun bir zamandır bozuk olan ve aradan geçen onca zamana rağmen yapılmayan Çatalan yolunda bozuk olan yollar yağan yağmurla birlikte oldukça kötü bir görünüme kavuştu. Yollarda meydana gelen sayısız çukurlar, yağmurun da yağması ile birlikte çamur deryasına döndü.

Sarıçam ilçesinde bulunan Çatalan yolunda yolların bozuk olmasından dolayı her gün yüzlerce aracın ya lastiği patlarken etkili olan yağışlar bu yoldaki çileyi katlıyor. Sürücülerin korkusu rüyası haline gelen Çatalan yolundaki bozuklukların ise ne zaman düzeltileceği ise merak konusu olurken vatandaşlar mecburen bu yolu kullanmak zorunda olduklarını ve her bu yola girdiklerinde araçlarının zarar gördüğünü belirtiyorlar.

Çatalan yolunda yağmur yağdığı zaman çilenin 2 kat arttığını belirten vatandaşlar; “Burası, her gün yüzlerce aracın geçtiği bir yol. Burada üniversite de olduğu için yolcu sayısı ve bu yolu kullanan kişi sayısı da artıyor. Ancak gelin görün ki yolların hali içler acısı. Güneşli havada bile bu yolda çukurlardan dolayı ilerlemek zor olurken bir de yağmurun yağması yolu iyice berbat etti. Yollarda çukur sayısı çok fazla olduğu için bir çukurdan kurtulsak başka bir çukura mutlaka düşüyoruz. Bir yolda bu kadar çok çukur olunca da araçlarımız zarar görüyor bir an önce bu yolun yapılmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandılar.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -