Adana Güney Haber

YÜREĞİR’DE TAVUK ÇİFTLİĞİ OLARAK KULLANILAN 2 ADET KARGİR BİNA İCRADAN SATILIK

YÜREĞİR’DE TAVUK ÇİFTLİĞİ OLARAK KULLANILAN 2 ADET KARGİR BİNA İCRADAN SATILIK
403 views
03 Nisan 2021 - 21:57

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 1. İcra Dairesi, Yüreğir’de tavuk çiftliği olarak kullanılan 2 adet kargir binayı açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Adana İl, Yüreğir İlçe, 14048 Ada, 3 Parsel, Ali Hocalı Mahalle/Köy, Biri iki katlı biri tek katlı iki kargir
Taşınmazın İmar Durumu: Yüreğir Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün imar paftasında Alihocalı Mahallesi 14048 ada 3 parsel numaralı taşınmazın 1/5.000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1.000 ölçekli uygulama imar planı dışında kaldığı görülmüştür.
Taşınmazın Bulunduğu Mevkii: Yüreğir İlçesi Alihocalı Mahallesi anayol kavşağında bulunan Zeytinaltı kebapçısının 200 metre doğusunda ve mahalle mezarlığının güney karşısında bulunan tavuk çiftliğidir. Taşınmaz malın kuzey cephesi ana ulaşım yolu olan kadastro-mahalle yoluna cepheli olup ulaşım bu yol üzerinden sağlanmaktadır. Parselin kuzeyi kadastro-mahalle yoluna, güneyi 7 parsele, doğusu 4 parsele ve batısı 2 parsele cepheli olup Yüreğir /ADANA Adresinde bulunmaktadır.
Taşınmazın değerlendirilmesinde dikkate alınan unsurlar: Taşınmazın bulunduğu yer mevkii konumu yola, kamu kurum ve kuruluşlarına olan uzaklık ve yakınlık durumlarıserbest alım satım fiyatları imar planındaki konumu inşaat yoğunluğu m2 alanı kullanım şekli kullanılan malzeme işçilik yapıldığı tarih yıpranma payıbayındırlık bakanlığı yapı işleri genel müdürlüğününinşaat m2 birim fiyatları da dikkate alınarak değerlendirme talebinin tarihindeki değerler dikkate alınarak değerlendirme yapılmıştır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/767982/emlak/kargir-bina/adana-yuregirde-tavuk-ciftligi-olarak-kullanilan-2-adet-kargir-bina-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -