Adana Güney Haber

ZORLU KOŞULLAR HİZMETE ENGEL DEĞİL

ZORLU KOŞULLAR HİZMETE ENGEL DEĞİL
558 views
02 Ekim 2020 - 2:11

DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü’nde görevli mühendisler, arazi çalışmaları kapsamında gittikleri Adana’nın Aladağ ilçesi Kışlak Köyü’nde, araçlarla ulaşımın imkansız olduğu kısımları at sırtında geçerek çalışmaktan vazgeçmedi.

(HABER MERKEZİ)-DSİ 6. Bölge Müdürlüğü Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü’nde görevli mühendisler, arazi çalışmaları kapsamında gittikleri Adana’nın Aladağ ilçesi Kışlak Köyü’nde, araçlarla ulaşımın imkansız olduğu kısımları at sırtında geçerek çalışmaktan vazgeçmedi.

 Adana’nın Aladağ ilçesine arazi çalışmaları için görevlendirilen havza Yönetimi izleme ve tahsisler Şube Müdürlüğü’nde görevli mühendisler, arazinin zorlu şartlarında araçlarıyla ilerlemekte zorlanınca yardımlarına köylüler koştu. Köylülerin getirdikleri atlara binen mühendisler, yine köylülerin yardımları ile arazide ilerleyerek gerekli çalışmalarını tamamladılar.

DSİ OLARAK HER ŞARTTA VE KOŞULDA MİLLETİMİZE HİZMETKAR OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Devlet Su İşleri olarak şartlar ne olursa olsun çalışmaların sürdürdüklerini ve millete hizmetkar olmaya devam ettiklerini belirten DSİ 6.Bölge Müdürü Mehmet Akif Balta; “Adana’nın Aladağ ilçesi Kışlak Köyü’nde arazi çalışmaları için mühendis personellerimizi görevlendirdik. Araçlarla ilerlemenin zor olduğu kısımlar vardı. Bu noktada civar köylerdeki vatandaşlarımızdan yardım isteyen kurum personelimiz, köy muhtarının sağladığı katırlarla proje sahalarına ulaşmış ve gerekli çalışmalarını gerçekleştirmişlerdir. Her şartta ve koşulda çalışmaktan vazgeçmeyen mesai arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bu vesileyle; hayata geçirdiği projelerle vatandaşlarımızın gönlünde yer eden DSİ’nin her kademedeki personeline kolaylıklar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -