Adana Güney Haber

ADANA SARIÇAM’DA 224 M² DUBLEKS MESKEN İCRADAN SATILIK

ADANA SARIÇAM’DA 224 M² DUBLEKS MESKEN İCRADAN SATILIK
648 views
27 Nisan 2022 - 14:47

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 5.İcra Dairesi, Adana Sarıçam’da 224 m² dubleks meskeni icra yoluyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Adana İl, Sarıçam İlçe, 370 Ada, 2 Parsel, 1 Nolu Bağımsız Bölüm Adana İli, Sarıçam İlçesi, Çınarlı Mh, 370 Ada, 2 Parsel, cilt 4, sayfa no 309, 15.535 m2 yüzölçümlü, 38 Adet 2 katlı betonarme ev ve arsası vasıflı ana taşınmazda 410/15535 arsa paylı, B blok, Zemin + 1. katta, 3 Bağımsız bölüm nolu Dubleks Mesken. Taşınmaz Doğu-Güney-Batı cepheli olup, Hekimköy bulvarına cepheli site içerisindedir. Taşınmaz Yeni Şehir Stadyumunun ve Çatalan Bulvarının 1500 m kuzeyindedir. Belediye ve diğer kuruluşların vermiş olduğu tüm hizmetlerden yararlanmaktadır. Açık yüzme havuzu, fitness salonu, toplantı ve çocuk oyun alanları, güvenlik ve peyzaj düzenlemesi bulunmaktadır. Bina betonarme karkas şeklinde 3/A sınıfında bodrum + zemin kat + çatı normal katlı olarak yapılmış olup, kat irtifakı projesine göre zemin kat; salon, mutfak, antre, wc ve 1 balkondan, 1.Kat; 3 oda, antre, çift banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. Çatı katı yerinde tadilat yapılarak çatı kata 1 oda yapılmıştır. Taşınmaz toplamda brüt 224,20 m2, net 162,82 m2 alanlıdır.
Zemin Kat :78,90 m2 brüt, 62,48 m2 net oturum alanlı olup, salon, mutfak, antre, wc ve 1 balkondan oluşmaktadır. Salon, antre yer mermer, duvar saten boyalıdır. Mutfak yer mermer, duvar saten boyalıdır. Mutfak dolabı hazır mutfak olup, tezgâh üstü granit mermerdir. Wc yer seramik, duvar fayanstır. Wc’de asma klozet ve hilton lavabo vardır. Daire duvarları saten boyalıdır. Kapılar ahşap lake kapı, pencereler ve balkon kapısı pvc’dir. Balkon yer ve bina tretuvar çevresi ahşap kaplıdır. Dairede kartonpiyer ve spot lamba bulunmaktadır. Zemin kattan 1.kata çıkış merdiveni ahşap kaplıdır. Merdiven korkulukları ferforje demirdir.
1. Kat :71,30 m2 oturum alanlı, 3 oda, antre, çift banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. 3 oda, antre yerler laminat parke, duvar saten boyalıdır. Banyo yer seramik, duvar fayanstır. Banyoda asma klozet, hilton lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Yatak odası banyo yer seramik, duvar fayanstır. Yatak odası banyoda asma klozet, hilton lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Dairenin duvarları saten boya olup, kapılar ahşap lake kapı, pencereler ve balkon kapısı pvc’dir. Dairede kartonpiyer bulunmaktadır. 1.kattan çatı katına çıkış merdiveni ahşap kaplıdır. Merdiven korkulukları ferforje demirdir.
ÇatıKat :Çatı arasına 1 oda ve kiler yapılmış olup, yerinde 74 m2 brüt, net 26,75 m2 oturum alanlıdır. Çatı katı 1 oda, teras balkon ve kilerden oluşmaktadır. Odanın yerleri laminat parke, kiler yer seramik, duvar saten boyalıdır. Kapılar ahşap lake kapı, pencereler ve balkon kapısı pvc’dir. Elektrik ve su tesisatı faaliyettedir. “29.9.2017 tarih, 15146 yevmiye nolu “Parsel içerisine tesis edilen 39,99 m² lik trafo yeri ve 100,46 m² lik kablo güzergahının kira şerhi Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.’ne aittir.” şerhi bulunmaktadır. Taşınmaz bu şerhle satılacak ve tescil evrakı bu şerhle düzenlenecektir

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/974663/emlak-konut-adana-saricamda-224-m2-dubleks-mesken-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu