Adana Güney Haber

ERDEMLİ’DE 105 M² BÜRO İCRADAN SATILIK

ERDEMLİ’DE 105 M² BÜRO İCRADAN SATILIK
509 views
23 Ekim 2021 - 8:46

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Erdemli İcra Dairesi, Mersin Erdemli’de 105 m² büroyu açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

Mersin İl, Erdemli İlçe, 746 Ada, 5 Parsel, KOYUNCU Mahalle/Köy, A BLOK 5. KAT 8 NOLU Nolu Bağımsız Bölüm Büro vasıflı taşınmaz tam hisse ile borçluya aittir. Mevcut kullanım şekli iş yeri olan söz konusu büro vasıflı taşınmaz; iş hanı içinde bulunmaktadır. Büro yapım tekniği betonarme karkas olan zemin+asma+6 katlı binanın zemin+asma üzeri 5. katında bulunmaktadır. Konum olarak güney-doğu-batı cephelidir. Bina konum olarak ilçe devlet hastanesine yakın bir konumdadır. Bina yaklaşık olarak 7-8 yaşlarındadır. Bahse konu büro; 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet wc, 1 adet banyodan müteşekkildir. Brüt 107,50 m2 net 150,00 m2 alan oturumundadır. Banyo ve tuvaletin yer döşeme kaplaması seramik olup duvarlar tavana kadar fayans kaplıdır. Bu bağımsız bölümün yer döşeme kaplaması seramiktir,duvar ve tavanlar alçı sıva üzeri boyalıdır. Giriş kapısı çelik kapıdır. İç kapı kanat, kasa ve pervazları press Amerikan panel doğrama olup pencereleri alüminyum doğramadır. Mutfakta tezgah altı ve üstü dolapları, tezgah üstü mermeri ayrıca dairenin sıhhi tesisat ve elektrik tesisat işleri tamdır. Ulaşım sorunu olmayıp, belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Söz konusu yapı orta sınıf kalite ve özellikte malzeme ve işçiliğe sahiptir. Binanın yapılış tarzı, işçiliği, çeşitli kısımlarında kullanılan malzemenin cinsi, kalitesi ve benzeri hususlar nazara alınarak yapılan bina sınıflandırmasına göre bu yapı, ikinci sınıf inşaat sınıfına girmektedir. Bağımsız bölümün üzerinde bulunduğu arsa, D-400 karayolunun kuzeyindedir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:  https://www.ilan.gov.tr/ilan/869455/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/mersin-erdemlide-105-m²-buro-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu