Adana Güney Haber

MERSİN TOROSLAR’DA 75 M² 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

MERSİN TOROSLAR’DA 75 M² 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
241 views
22 Mayıs 2021 - 13:42

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Mersin 4. İcra Dairesi, Mersin Toroslar’da 75 m² 2+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Mersin İli, Toroslar İlçesi, Çavuşlu Mahallesi, 4 Ada, 13 Parsel,D Blok, 1. Kat 4 no.lu bağımsız bölüm MESKEN niteliğindeki taşınmaz satışa çıkartılmıştır. Konu parsel ters (L) şeklinde geometrik yapıda olup parsel üzerinde iki kütle şeklinde yapı bulunmaktadır. Parselin güneyinde birbirine bitişik vaziyette A, B ve C isimli bloklar bulunmasına karşın parselin kuzeyinde ise yine birbirine bitişik vaziyette inşa edilmiş D ve E isimli bloklar bulunmaktadır. Diğer bir anlatımla parsel üzerinde 5 blok bulunmaktadır. Blokların tamamı Zemin+3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Parselin çevresi açık vaziyettedir. Alacak konusu edilen D Bloğun giriş kapısı demir doğrama, giriş sananlığı ve normal kat sahanlıkları duvarları kara sıva üzeri plastik boyalı (özellikle giriş sahanlığı duvarları olmak üzere sıva ve boyaların yer yer rutubete bağlı olarak dökülmüş olduğu görülmektedir), giriş sahanlığı yer döşemeleri ile merdiven basamakları dökme mozaik, zemin ve normal kat sahanlıkları yer döşemeleri karo mozaik olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina asansörsüz, kalorifersizdir ve bakımsızdır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/790971/emlak/konut/mersin-toroslarda-75-m²-2-1-daire-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu