Adana Güney Haber

MERSİN YENİŞEHİR’DE 139 M² 3+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

MERSİN YENİŞEHİR’DE 139 M² 3+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
155 views
28 Nisan 2021 - 0:53

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Mersin 3. İcra Dairesi, Mersin Yenişehir’de 139 m² 3+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Mersin İli, Yenişehir İlçesi, Çiftlik Mahallesi 6356 Ada, 4 Parsel, A Blok 1.Kat 4.No.lu B.Bölüm Nolu Taşınmaz Yenişehir Belediyesi Akkent Mahallesi sınırları içerisinde, 34.Cadde ile İstemihan Talay Caddesinin kesiştiği kavşağın 250 m doğusunda, 3 tarafı imar yolu ile çevrili, İstemihan Talay Caddesine bağlantılı 23108 Sokağa batısı(girişi) 23104 Sokağa doğusu, 2381 Sokağa güneyi cepheli, ihata duvarı, güvenlik kulübesi, kapıcı dairesi, çevre düzenlemesi/peyzajı, yüzme havuzu, otoparkı, kameriyesi yapılmış 2 Bloklu Sitenin kuzeyinde yer alan tüm katları 2 meskenli A Blokun 1.Katında 4 kapı no.lu dairedir. Bulunduğu A Blok 4.Sınıf A yapı Grubunda, B.arme karkas tarzda, asansörlü Zemin K.+8 Normal Kat olmak üzere toplam 9 katlı inşa edilmiştir. A Blokun üstü düz dam teras, dış cephesi akrilik boya ile boyalı, giriş kapısı fotoselli alüminyum doğrama, bina giriş holü zemini, alüminyum korkuluklu merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, bina girişte ve merdiven mahallinde alçı sıvalı duvarlar plastik boya ile boyalı, alçıpan ışık bantlı tavanlar alçı sıvalı ve plastikboya ile boyalıdır. Taşınmaz güney-kuzey ve batı cepheli, ortak alanlar dahil Brüt 182,50 m2, Net 139,00 m2 büyüklüğünde, 3 oda [ebeveyn yatak odası duş/giyinme odalı], salon, mutfak, banyo, wc, 2 balkondan ibaret meskendir. Giriş kapısı fabrikasyon panel kapı, iç kapıları amerikan kapı, pencereleri ve balkon kapıları pvc doğrama, zeminleri seramik ve lamine parke kaplı, alçı sıvalı duvarları ve alçıpan ışık bantlı tavanları plastik boya ile boyalı, banyo ve wc duvarları seramik kaplı, mermerit kaplı mutfak tezgahı, mutfak tezgah altı ve tezgah üstü dolapları, Elektrik-su tesisatı, doğalgaz tesisatı mevcuttur. Bulunduğu Blok ve Site ortak alanlarında yapım yılı, mevcut durum ve görünüm itibarı ile %10 yıpranma bulunmaktadır. Taşınmazın civarı genelde benzer çok katlı site şeklinde konut türü yapılardan ibarettir. B bölgesindeki sosyal donatı alanlarına, Avm.ye, İstemihan Talay Caddesine, 34.Caddeye, Caddeler üzerindeki iş yerleri/dükkanlara yakın mesafededir. Belediye hizmetlerinden yararlanmakta, yakın civarındaki Caddelerden geçen toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/781040/emlak/konut/mersin-yenisehirde-139-m²-3-1-daire-icradan-satiliktir-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -