Adana Güney Haber

OSMANİYE MERKEZ’DE 80 M² İŞ YERİ İCRADAN SATILIK

OSMANİYE MERKEZ’DE 80 M² İŞ YERİ İCRADAN SATILIK
239 views
23 Ocak 2021 - 16:35

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Osmaniye 2. İcra Dairesi, Osmaniye Merkez’de 80 m² iş yerini  icra yoluyla satılacağını duyurdu. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri ise şöyle: 

Osmaniye İl, Merkez İlçe, 182 Ada, 39 Parsel, HACI OSMANLI Mahalle/Köy, Zemin kat 17 Nolu bağımsız bölüm Nolu Bağımsız Bölüm Satışa konu taşınmaz, içerisinde konumlu olduğu Hacı Osmanlı Mahallesi, ilin gelişmekte olan bölgelerinden olup orta ve üst düzey gelir gruplarına hitap etmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde; Derviş Paşa Lisesi, Osmaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi çok sayıda sosyal donatı mevcuttur. Taşınmazı şehir merkezine ~10 dk yürüme mesafesinde konumlu olup ulaşım ile ilgili herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Bölgede alt yapı tamdır ve belediye hizmetleri faal durumdadır. Satışa konu taşınmazın içinde bulunduğu ana gayrimenkul 793,46 m2 arsa içerisinde tek blok olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde konumlu olduğu Bina; Bodrum kat, Zemin Kat, 4 Normal kat olmak üzere toplam 6 katlı betonarme binadan oluşmaktadır. Bodrum katta; 13,14,15,16,17 nolu b.b. nolu 5 adet işyeri eki, Zemin katta; 13,14,15,16,17 bb nolu 5 adet iş yeri, normal katlarda 3?er adet mesken olmak üzere 15 adet mesken ve 5 adet işyeri bulunmaktadır. Bina girişinde; Zeminler seramik, merdiven basamakları mermer, duvarlar seramik kaplamalı, tavanlar plastik boyalı, bina girişi kapısı ferforje demir doğramadır. Dava konusu 17 bağımsız bölüm numaralı iş yeri nitelikli taşınmaz ana yapının zemin + bodrum katında, konumludur. Onaylı mimari projesine göre; zemin katı 53 metrekare, bodrum katı 53 m2 olmak üzere toplam brüt 80 m2 alanlıdır. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup iç alanları ölçülememiş ve projeye aykırı imalatların olup olmadığı tespit edilememiştir. Bu nedenle taşınmazın alanı proje üzerindeki alan olarak kabul edilmiştir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/729863/emlak/is-yeri-ve-ticari-isletme/osmaniye-merkezde-80-m²-is-yeri-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -