Adana Güney Haber

SEYHAN’DA 200 M² 4+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

SEYHAN’DA 200 M² 4+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
270 views
08 Temmuz 2021 - 13:15

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 3. İcra Dairesi, Adana Seyhan’da 200 m² 4+1 daireyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Adana İl, Seyhan İlçe, 10500 Ada, 9 Parsel, DÖŞEME Mahalle/Köy, 25 Nolu Bağımsız Bölüm Şehrin gelişme alanlarından birisi üzerinde yer alıyor. Binanın bulunduğu bölge genellikle çok katlı apartmanlar ve siteler yer almaktadır. Orta-Üst gelir grubuna hitap eden bölgedir. Her türlü teknik alt yapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. 1 adet 23 katlı 2 adet 22 katlı apartman ve arsa vasıflıdır. Çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, havuzları ve kapalı otoparkları, özel güvenliği bulunmaktadır. Bina bodrum zemin asma 18 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Binanı bodrum katında iş yeri ekleri normal katlarında ise her katta ikişer daire çatı katında bir daire bulunmaktadır. Taşınmaz 13. katta brüt 200 m² net 170 m² alanlıdır. Zeminseramik kısmen parke kaplama asma tavanlı saten boyalı spot lambalı ıslak hacimlerin duvar ve zeminleri seramik kaplamadır. Kuzey ve batı cepheli olup salon, 4 oda, mutfak, 2 adet banyo ve 3 adet balkon, iklimlendirme odası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazda kullanılan malzeme ve işçilik genel olarak kalitelidir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:  https://www.ilan.gov.tr/ilan/817695/emlak/konut/adana-seyhanda-200-m²-4-1-daire-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -