Adana Güney Haber

YÜREĞİR’DE 386 M² ARSA İCRADAN SATILIK

YÜREĞİR’DE 386 M² ARSA İCRADAN SATILIK
237 views
31 Aralık 2021 - 13:15

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 3.İcra Dairesi, Adana Yüreğir’de 386 m² arsayı icra yoluyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Adana İl, Yüreğir İlçe, 5013 Ada, 9 Parsel, KARŞIYAKA Mahalle/Köy, Mevki itibariyle bir ile üç katlı gecekondu tarzı konutların ve küçük ölçekli iş yerlerinin yoğun olduğu yerdedir. Parsel içerisinde 3 adet yapı bulunmaktadır. Raporda A harfi ile gösterilen yapı: Betonarme karkas sistemle iki katlı yapılmıştır. zemin katı brüt 160,00 m², 1. normal katı da 140,00 m² dir. Zemin katı fırın ve iş yeri, 1. normal katı da meskendir. Fırının döşeme kaplamaları seramik ve karo, duvarları seramik, tavanı plastik badana, ön cephesi alüminyum camekândır. Bu yapının zemin katındaki efektif yıpranma oranı % 35 olarak tespit edilmiştir. Yapının 1. normal katı mesken olarak yapılmış ancak, oldukça bakımsız olup, boş olarak bekletilmektedir. Bu katın döşeme kaplamaları şap ve karo, duvarları plastik badana, kapı ve pencereleri ahşap ve saç profildir. Yapının bu katındaki efektif yıpranma %50 olarak tespit edilmiştir.
B harfiyle gösterilen yapı: Betonarme karkas sistemle iki katlı yapılmıştır. Her katı 18,00 m² dir. Zemin katı iş yeri, 1. normal katı da natamam yapıdır. Bu yapının zemin katındaki efektif yıpranma oranı

% 50, 1.katındaki yıpranma oranı da % 60 olarak tespit edilmiştir.
C harfiyle gösterilen yapı: Betonarme karkas sistemle tek katlı mesken olarak yapılmıştır. brüt 73,00 m² dir. Döşeme kaplamaları şap, duvarları plastik badana, iç kapı ve pencereleri ahşap, dış kapısı saç profildir. 

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/909874/emlak/arsa/adana-yuregirde-386-m²-arsa-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu