hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Adana ekonomisi masaya yatırıldı

Son Güncelleme :

05 Ocak 2017 - 23:52

/ 449 views kez okundu.
Adana ekonomisi masaya yatırıldı

Vali Demirtaş iş dünyasının genç temsilcileriyle buluştu

 Adana ekonomisi masaya yatırıldı

 AGİAD, Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı ağırladı. AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, kentin ekonomik olarak da kalkınması için çalıştıklarını vurgularken, Vali Demirtaş ise Adana’nın yeni yatırımlarla buluşması için çaba gösterdiklerini söyledi.

 

ADANA(GÜNEY HABER)- – Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD), Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı ağırladı. AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, kentin ekonomik olarak da kalkınması için çalıştıklarını vurgularken, Vali Demirtaş ise Adana’nın yeni yatırımlarla buluşması için çaba gösterdiklerini söyledi.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Sheraton Adana Oteli’nde gerçekleşen ziyarette, AGİAD Başkan Yardımcıları Enver Yılmaz, Ege Baş ve Ziya Alim Koçer ile yönetim kurulu üyelerinden Hakkı Aksay, Ozan Gülaçtı, Selim Gizer ve Cumhur Demirağ da hazır bulundu. AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileyen Vali Mahmut Demirtaş, kent ekonomisinin gelişmesine yönelik çalışmalarından dolayı AGİAD ailesine teşekkür etti.

Adana’nın yeni yatırımlarla buluşması için çaba gösterdiklerini vurgulayan Vali Demirtaş, “Kentimizin her alandaki büyük potansiyelini daha iyi değerlendirmek için görevlerimiz var. Adana’da tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle işbirliği yaparak kent ve ülke ekonomisine katkı koyabiliriz. Sorunlara karşı kentin valisi olarak hep yanınızda olacağım” dedi.

AGİAD’ın yeni dönemi ve çalışmaları hakkında Vali Demirtaş’a sunum yapan AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ise, “Adana, sarı sıcağı ve bereketli toprakları kadar köklü sanayi geçmişi, nitelikli insan gücü, eşsiz konumu, yatırıma uygun pozisyonu ve devasa ekonomik potansiyeli ile çok önemli bir şehir. Ortadoğu, Anadolu ve Kafkaslar’ın Akdeniz’e açılan kapısı olarak öne çıkan Adana, transit ticaret yollarına yakınlığıyla da çok cazip bir kent. Kentimizin ekonomik olarak da kalkınması, tanıtılması, yeni yatırımlarla buluşması için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret ve destekleri için Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

 

 

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER