hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

ADD:  “Demokratik mücadele için hazırız”

Son Güncelleme :

02 Mart 2017 - 0:30

/ 456 views kez okundu.
ADD:  “Demokratik mücadele için hazırız”

ADD Adana Şubesince düzenli olarak gerçekleştirilen ve üyelerin fikirlerini aktarabildikleri “Salı Toplantıları’nın son toplantısında, Referandum ‘da “Hayır” sonucunun çıkması için yapılacakların anlatılması ve üyelerin düşüncelerinin aktarılması ön plana çıktı.

ADANA (GÜNEY HABER)- Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesince düzenli olarak gerçekleştirilen ve üyelerin fikirlerini aktarabildikleri “Salı Toplantıları’nın son toplantısında, Referandum’da “Hayır” sonucunun çıkması için yapılacakların anlatılması ve üyelerin düşüncelerinin aktarılması ön plana çıktı.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şube Başkanı Atilla Eker, Başkan Yardımcısı İsa Kayadan ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ve düzenli olarak yapılan toplantıda, üyeler yaşanan gelişmeleri ve referandum konusundaki görüşlerini aktardılar. Karşılıklı görüş alış – verişinin yapıldığı toplantıda Başkan Eker ve Yazman üye Nazan Balcı, Yönetim Kurulunda değerlendirmek üzere üyelerin düşüncelerini not aldı.

Toplantı sonrasında değerlendirme yapan ADD Adana Şube Başkanı Atilla Eker, düzenli olarak yapılan “Salı toplantıları”nın her zaman olduğu gibi yine verimli geçtiğini belirterek, düşüncelerini aktaran, farklı fikirlerle toplantıya zenginlik katan tüm Atatürkçü düşünceye sahip üyelere teşekkür etti. Türkiye’nin ciddi bir yol ayrımında olduğunu ifade eden Eker “Türkiye zorlu bir virajda. Bu referandum ülkenin rejimini değiştireceği gibi, bölünmeye de yol açabilecek yetkileri de, seçilecek “Başkan”a veriyor. Bu yetkiyi Atatürk bile kendine istememişti.  Bizim öncelikli hedefimiz, Genel Merkezimizin ve üyelerimizinde önceliği olduğu gibi Referandumdan hayırlı bir sonuç almaktır. Halkla  temas ederek “Hayır” gerekçelerimizi anlatarak “Hayırlı sonuç” alacağız” dedi.

ADD Yönetimi olarak referandumda yapılacak çalışmalarla ilgili yol haritalarının belirlendiğini aktaran Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şube Başkanı Atilla Eker sözlerini şöyle tamamladı;

“Atatürk’ün zor şartlarda verdiği ve büyük zorluklara rağmen kazandığı bağımsızlık mücadesi gibi, biz de zor şartlarda ve baskı altında olmamıza rağmen vereceğimiz Demokratik mücadelemizle referandum’da “Hayır”ın çıkmasını sağlıyacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş felsefesinin yok edilmesine asla izin vermeyeceğiz. Tüm halkımızı aydınlık bir gelecek için “Hayır” demeye davet ediyorum”

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER