Adana Güney Haber

ATO’DAN MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİNE DESTEK

ATO’DAN MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİNE DESTEK
102 views
02 Haziran 2021 - 3:03

Müteahhitler Birliği, Adana Ticaret Odası (ATO)’ yu ziyaret ederek sektörün sorunlarını ele aldılar ve gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

(HABER MERKEZİ)- Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Gülcan, Gülsen Akyazıcı, Orkun Orkun, ile birlikte Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe’ yi makamında ziyaret ederek İnşaat sektörünü ele alarak çözüm noktasında istişarede bulundular.

Müteahhitler Birliği Başkanı Haydar Çakıroğlu ziyarette yaptığı konuşmasında; “Kentin ve İnşaat sektörünü sorunlarının çözülmesi Odaların ve STK ların ortak çalışmasıyla mümkün olabilir. Bu konuda ATO nun bizlere vereceği destek önemli güç olacaktır. Şu anda çok sıkıntılı dönemden geçmekteyiz. 4350TL olan Demir 7700TL ye çıkıyor, 180Bin olan Çimento 340Bin lere çıkınca iş yapmak zorlaşıyor imkansızlaşıyor. Sesimizin yetkililere birlikte ulaşması gerekiyor. Adana gerçeğinde ATO nun son zamanlarda kent değerlerine özellikle gastronomi konusunda önemli atılımları oldu. Yaşanan sorunları hep birlikte yürüteceğimiz çalışmalarla Adana’nın sıkıntılarına kalıcı çözümler oluşturabiliriz Tebriklerimizi iletiyor birlikte adımlar atacağımızı umuyorum.” Dedi.

ATO (Adana Ticaret Odası) Başkanı Atilla Menevşe açıklamasında; “Müteahhitler Birliğinin ziyaretinden memnunluk duyduk. Bu arada Müteahhitler birliğinin yeni yönetimini kutluyorum. Bilgi, birikim ve Tecrübe olarak büyük donanımlara sahip Haydar Başkanımızla birlikte önemli adımlar atılacağına inanıyoruz. Bizler sektörün ve müteahhitlerin sorunlarının çözümü için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Sıkıntı geçiş dönemi geçirdiğimiz bu günlerde her sektöre ağır bir şekilde yansıyor. Ama el ele vererek bu sorunların üstesinden geleceğimizi umuyoruz.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin