Adana Güney Haber

ÇİMSA, ÇİMENTO VE BETON DÜNYASINI “FORMÜLHANE BLOG”UYLA ANLATACAK

ÇİMSA, ÇİMENTO VE BETON DÜNYASINI “FORMÜLHANE BLOG”UYLA ANLATACAK
92 views
07 Eylül 2021 - 1:45

Sabancı Holding iştiraki Çimsa, sektöre öncülük ederek açtığı “Formülhane Blog” sayfasıyla, çimento ve beton uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktaları ve hangi ürünün hangi uygulamada kullanılabileceğine dair bilgileri paydaşlarıyla buluşturuyor.

(HABER MERKEZİ)- Sabancı Holding iştiraki Çimsa, sektöre öncülük ederek açtığı “Formülhane Blog” sayfasıyla, çimento ve beton uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktaları ve hangi ürünün hangi uygulamada kullanılabileceğine dair bilgileri paydaşlarıyla buluşturuyor.

Dünyanın lider beyaz çimento oyuncularından Çimsa, sektöre öncülük ederek, çimento ve beton dünyasına ilişkin merak edilenleri paylaştığı bir blog sayfası açtı. İsmini, şirketin Ar-Ge merkezinden alan “Formülhane Blog” ile müşteri odaklı yaklaşımını sürdüren Çimsa bloğunda, çimento ve beton uygulamalarında dikkat edilmesi gereken noktaları ve hangi ürünün hangi uygulamada daha iyi sonuçlar verebileceğine dair bilgileri paylaşıyor.

Formülhane Blog’ta yapılacak düzenli paylaşımlarla, uygulayıcılardan ürünlere yönelik bilgi edinmek isteyenlere kadar geniş bir skalada kitleye hitap ediliyor. Blogda hâlihazırda, Kalsiyum Alüminat Çimento’dan Gri Çimento’ya, Özel Betonlar’dan Beyaz Çimento’ya kadar bilgiler yer alırken; çimentonun hidratasyonu; beton dayanıklılık sorun ve çözümleri; beton dayanımını etkileyen faktörler; karo, yapı kimyasalları ve prekast gibi segment bazlı uygulamalarda beyaz çimentonun sağladığı avantajlar; betonun yerleştirilmesi, sıkıştırılması işlemlerinde ve kür koşullarında dikkat edilmesi gerekenler; çimentolu sistemlerde çatlakların nasıl oluştuğu gibi pek çok içerik bulunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin