Adana Güney Haber

ÇÜ’de Maaş Promosyon İhalesi Sonuçlandı

ÇÜ’de Maaş Promosyon İhalesi Sonuçlandı
2 views
27 Ekim 2020 - 15:04

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) 2021-2023 dönemi maaş promosyon ihalesi 7 Ekim 2020 tarihinde Rektörlük İhale Odasında tamamlandı. Promosyon ihalesinin sözleşmesi ise 14 Ekim’de Rektörlük Makamında imzalandı.

(HABER MERKEZİ)-Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) 2021-2023 dönemi maaş promosyon ihalesi 7 Ekim 2020 tarihinde Rektörlük İhale Odasında tamamlandı. Promosyon ihalesinin sözleşmesi ise 14 Ekim’de Rektörlük Makamında imzalandı.

65 Bine yakın nüfusu bulunan Çukurova Üniversitesinde çalışan tüm personelin maaş promosyonu alması için ihale gerçekleştirildi. İhale, Çukurova Üniversitesi resmi sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlandı. Farklı bankalardan yetkililerin katılımı sonucu açık artırma usulüyle yapılan ihalenin, akademik ve idari personel ile sendika temsilcilerinin canlı yayın ile izlemesi sağlandı.

6 BANKA TEKLİF VERDİ

Kamuoyuna açık, şeffaf olarak gerçekleştirilen ihalenin Komisyon Başkanlığını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz yaptı. İhaleye 6 banka teklif verirken ihale, ihale şartlarını taşıyan İş Bankası’nda kaldı. İhale sonrasında Rektörlük ve İş Bankası yetkilileri arasında sözleşme imzaladı.

3 YIL İÇİN 4 BİN 12 TL ÖDENECEK

Protokol gereği Türkiye İş Bankası 3 yıl için akademik, idari ve işçi statüsünde çalışan tüm personele 2021 Ocak ayında 4.012.00 TL peşin olarak ödeme yapacak. Rektörlük Makamında gerçekleşen imza töreninde Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlker Ünlükaplan, Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Mehmet Cingöz, İş Bankası Bölge Müdürü Abuzer Kayıkcı, Şube Müdürü Özcan Acar hazır bulundu.

Protokol Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel ve İş Bankası Bölge Müdürü Abuzer Kayıkcı’yla Şube Müdürü Özcan Acar arasında imzalandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin