logo

20 Aralık 2017

Digital Planet, Adana’da e-Dönüşümü anlatmaya devam ediyor

Türkiye’de e-Dönüşüm sektörünün en kapsamlı platformuna ve en yüksek işlem hacmine sahip özel entegratör şirketi Digital Planet, tüm Türkiye’yi kapsayan e-Dönüşüm seminerlerinin 11.sini Adana’da gerçekleştirdi.

ADANA (GÜNEY HABER)- Türkiye’de e-Dönüşüm sektörünün en kapsamlı platformuna ve en yüksek işlem hacmine sahip özel entegratör şirketi Digital Planet, tüm Türkiye’yi kapsayan e-Dönüşüm seminerlerinin 11.sini Adana’da gerçekleştirdi. Daha önce 10 şehirde e-Dönüşüm ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunan Digital Planet, bu kapsamda tüm Türkiye’ye e-Dönüşümü anlatmaya devam ediyor.
Adana Mavi Sürmeli Hotel Bordo toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Digital Planet’in Başlangıç Kurumsal Hizmetler bayisi elektronikfaturam.com tarafından organize edilen etkinliğe, Adana Mali Müşavirler Odası Başkan Yardımcısı ve SMMM Dayanışma Grubu Başkanı Turgut Telli, Adana Ticaret Odası Tic. Sic. Md. Yrd. Fahri Özsungur, Mali Müşavirler Odası üyeleri, Dayanışma Grubu’na kayıtlı Mali Müşavirler ve bazı ticari işletmeler katılım sağladı.
Mali Müşavirler Odası Başkan Yardımcısı ve Ticaret Odası Tic. Sicil Md. Yrd.’nın açılış konuşması sonrası Digital Planet Bölge Müdürlüğü yetkilileri katılımcılarla, yeni tebliğler (e-İrsaliye, e-Müstahsil makbuzu, e-Serbest meslek makbuzu, e-Arşiv kapsamındaki yenilikler, e-İhracat faturalarının gönderilmeye başlaması ve SGK’nın e-Faturaya geçişi) hakkında önemli bilgiler paylaştı. Katılımcılar özellikle e-Serbest meslek makbuzu, e-Müstahsil makbuzu, e-İrsaliye ve e-İhracat başlıkları hakkındaki sorularını aktardılar.
Muhasebecileri, mali müşavirleri, işletme ve kurumları e-Dönüşüm ile ilgili yeni fırsat ve çözümlerle tanıştırmayı hedefleyen Digital Planet, Türkiye’ye e-Dönüşümü yaymaya devam edecek.

 

 

Share
439 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.