logo

16 Temmuz 2019

Emeklilere 900 TL’ye ulaşan çift kat promosyon fırsatı

ING Türkiye, maaşını ING’ye taşıyan emeklilere sunduğu 450 TL nakit promosyon fırsatını, çifte katlayarak 900 TL’ye kadar yükseltti.

(HABER MERKEZİ)-Yaz dönemine özel kampanya kapsamında, emekli maaşını ING’den almayı taahhüt ederek 450 TL nakit ödeme kazanan emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 TL, bir emekli arkadaşını ING’ye getirerek 150 ve ING Mobil kullanarak 50 TL ek nakit promosyon kazanabilecek. Çift kat promosyon kampanyası 30 Ağustos’a kadar geçerli olacak. ING’li emeklilere tüm banka ATM’lerinden yapılacak para çekme işlemlerinin adet sınırı olmaksızın ücretsiz olduğunu vurgulayan ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için tüm emeklilerimizi bekliyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerimizin nüfus cüzdanları ile şubemize gelmeleri ya da e-devletten banka seçimini yapmaları yeterli” dedi.

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, emekliler için çok avantajlı bir promosyon kampanyası başlattı. Yaz dönemine özel sunulan bu kampanya kapsamında emekli maaşını ING’ye taşıyan müşterilere sunulan nakit promosyon miktarı ikiye katlanarak 900 TL’ye kadar çıkıyor. Kampanya, emekli maaşını 3 yıl boyunca ING’den almayı taahhüt eden ING müşterisi emekliler için geçerli olacak. Bu kapsamda 450 TL nakit promosyon kazanan emekliler buna ek olarak 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 TL daha kazanıyor. ING’li emekli müşteriler, bir emekli arkadaşlarını ING’li yaparsa ayrıca ek 150 TL nakit promosyon daha elde ediyor. ING’li emeklilerin getirdikleri yeni emekli müşterilerin 3 yıl boyunca her ay emekli maaşlarını ING’den almayı taahhüt ettikleri kampanya kapsamında en fazla 5 emekli yönlendirmesi yapılabiliyor. Nakit hediye, yönlendirilen emekli müşterinin ilk maaşının ödemesini takip eden ayın ilk haftasında ödeniyor. Ek olarak ING Mobil kullanmaya başlayan dijital emekliler artı 50 TL nakit promosyon kazanabiliyor. Ayrıca ING’li emekliler tüm banka ATM’lerinden yapılacak para çekme işlemlerini adet sınırı olmaksızın ücretsiz yapabiliyor.

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, çalışanlarının ve müşterilerinin her zaman bir adım önde olmalarını sağlama vizyonuyla faaliyet gösterdiklerini vurgulayarak, bu anlayışla emekliler için tasarlanan kampanyanın avantajlı ve rekabetçi şartlarına dikkat çekti. Gökgöz, “ING Türkiye olarak emeklilerimize çift kat promosyon fırsatı sunuyoruz. Kampanya 30 Ağustos’a kadar geçerli. Bu fırsattan yararlanmaları için tüm emeklilerimizi bekliyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerimizin nüfus cüzdanları ile şubemize gelmeleri ya da e-devletten banka seçimi yapmaları yeterli” diye konuştu.

Share
225 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.