hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

KARALAR;“SİYASİ AYRIM YOK, OY HESABI YOK, HALKA HİZMET VAR”

Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 7:41

/ 850 views kez okundu.
KARALAR;“SİYASİ AYRIM YOK, OY HESABI YOK, HALKA HİZMET VAR”

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’ ne kısa süre kala, merkez ilçelerden en ücra köylere kadar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a destek daha da büyüyor. 5 yılda pandemiye, depremlere ve ağır ekonomik problemlere rağmen gerçekleştirdiği mali mucize ve devasa hizmetlere, bir sonraki dönemde daha büyük ve önemlilerini eklemeye hazırlanan Başkan Zeydan Karalar, geride kalan 3 günde Kozan, Feke, Karataş ve merkez ilçelerde çeşitli mahallelerde halkla buluştu, seçim bürolarının açılışını yaptı, esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştirdi, önemli mesajlar verdi.

(HABER MERKEZİ)-Adana’nın dört bir yanında Zeydan Karalar’a destek çığ gibi büyüyor, yerel seçim yaklaştıkça halkın coşkusu artıyor. Bütün enerjisini, zamanını ve birikimini Adana’ya adayarak bir mucizeye imza atan, devasa hizmetleri gerçekleştiren ve Adana’nın önünü açan Başkan Zeydan Karalar, önümüzdeki dönemde Adana’yı eski ihtişamlı günlerine döndürmenin hazırlıklarını yapıyor.Çökmüş bir belediyeyi ayağa kaldırıp, devasa hizmetleri borçsuz yapabilir hale getiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı halk, kentin dört bir yanında bağrına basıyor, sevgi gösterileriyle karşılıyor.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’ne kısa süre kala, merkez ilçelerden en ücra köylere kadar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a destek daha da büyüyor. 5 yılda pandemiye, depremlere ve ağır ekonomik problemlere rağmen gerçekleştirdiği mali mucize ve devasa hizmetlere, bir sonraki dönemde daha büyük ve önemlilerini eklemeye hazırlanan Başkan Zeydan Karalar, geride kalan 3 günde Kozan, Feke, Karataş ve merkez ilçelerde çeşitli mahallelerde halkla buluştu, seçim bürolarının açılışını yaptı, esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştirdi, önemli mesajlar verdi. Karataş’ta farklı siyasi partilere mensup olmalarına rağmen yüzlerce kişinin kendisine desteklerini açıkladıkları toplantıya katılan Başkan Zeydan Karalar, Tellidere Mahallesi’nde de halkla buluştu, daha çağdaş ve sorunları azalmış Adana için neler yapacaklarını anlattı.

HALKIMIZ HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN

Mehmet Ali Kızıloluk’un CHP Belediye Başkan Adayı olduğu Feke’de seçim ofisinin açılışına katılan ve halkın sevgi gösterileriyle bağrına bastığı Başkan Zeydan Karalar, bütün ilçelerde Adana Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden dolayı memnuniyet hissedildiğini görmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Feke’ye çok önemli yol, asfalt, altyapı, su hizmeti yapıldığını söyleyen Başkan Zeydan Karalar, asbestli su borularının da değiştirildiğini, yeni su isale hatları döşendiğini açıkladı.

OY HESABI YOK, HİZMET VAR

Feke’de üreticiye güneş paneli, yem dağıtıldığına değinen, arı üreticilerine yeni desteklerin yapılacağını bildiren Başkan Zeydan Karalar gerek altyapı hizmetlerinde gerek sosyal belediyeciliğe yönelik hizmetlerde siyasi parti ayrımı yapılmadığını, kimin kime ne kadar oy verdiğine kesinlikle bakmadıklarını kaydetti. Halk kart uygulamasının sayısını yakın süre içinde 10 bine çıkaracaklarını, günde 10 bin yemek kapasiteli bir aşevinin açılışını da gerçekleştirdiklerini anlatan Başkan Zeydan Karalar, böylece önemli sayıda insanın yatağa aç gitmesini önlediklerini bildirdi.

TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ İYİLEŞTİRME

Başkan Zeydan Karalar, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz bütün zorluklara rağmen çok önemli işler yaptık. Bizim bu denli başarılı olabileceğimizi hiç tahmin etmiyorlardı. Oysa bizim yönetim biçimimiz bu kadar işi yapmamızı sağladı. Belediyenin borcu gelirinin 4 katıydı, şimdi gelir borcun 4 katı. 16 kat iyileştirme var. Tarihte görülmemiş bir iyileştirme yaşandı. Bu size daha fazla hizmet olarak dönecek. İş makineleri, otobüsler aldık, 3 alt geçit, 5 yeni bulvar yaptık. Bundan sonra Adana’ya kimse büyük köy diyemeyecek. Medyada son yıllarda Adana hep güzellikleriyle gündeme geliyor. Adana artık bir marka. İnsanlarımız ‘yaparsa Zeydan yapar’ diyor, bize güveniyor. Biz de yapıyoruz ve yapacağız” dedi.

ADANA’MIZA VE CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Yeni dönemde çok daha iyi hizmetleri halkla buluşturacaklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan yürümeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Zeydan Karalar sözlerini şöyle tamamladı: “Halkımıza hizmeti artırarak sürdüreceğiz. Feke’mize, diğer ilçelerimize, Adana’mıza, ülkemize ve Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete hep birlikte sahip çıkacağız.” Konuşmaların ardından Feke’de seçim bürosunun açılışı büyük coşkuyla gerçekleştirildi.