Adana Güney Haber

KOBİ’lerin “Yeni Normal”i Dijital Liderler İle Şekilleniyor

KOBİ’lerin “Yeni Normal”i Dijital Liderler İle Şekilleniyor
269 views
12 Ağustos 2020 - 2:08

TÜRKONFED ve Türkiye İş Bankası iş birliğinde hayata geçirilen Dijital Anadolu Projesi, altıncı kez dijital liderler ile KOBİ’leri çevrim içi platformda bir araya getiriyor. Dimes Genel Müdürü Ozan Diren, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ve Findeks İş Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Koray Kaya ve Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Bölüm Müdürü Hüsnü Mete Güneş’in katılımıyla düzenlenecek etkinlik, 13 Ağustos Perşembe günü, saat 15.00’te gerçekleşecek. Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğündeki etkinlik, www.dijitalanadolu.com/canli adresi üzerinden takip edilebilecek.

(HABER MERKEZİ)TÜRKONFED ve Türkiye İş Bankası iş birliğinde hayata geçirilen Dijital Anadolu Projesi, altıncı kez dijital liderler ile KOBİ’leri çevrim içi platformda bir araya getiriyor. Dimes Genel Müdürü Ozan Diren, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ve Findeks İş Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Koray Kaya ve Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Bölüm Müdürü Hüsnü Mete Güneş’in katılımıyla düzenlenecek etkinlik, 13 Ağustos Perşembe günü, saat 15.00’te gerçekleşecek. Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğündeki etkinlik, www.dijitalanadolu.com/canli adresi üzerinden takip edilebilecek.

Üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkı sağlama hedefiyle Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İş Bankası iş birliğiyle hayata geçirilen Dijital Anadolu Projesi, çevrim içi platformda KOBİ’ler ile buluşmaya devam ediyor. Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğündeki etkinlik serisinin altıncısı, 13 Ağustos 2020 Perşembe günü, saat 15.00’te Dimes Genel Müdürü Ozan Diren, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ve Findeks İş Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Koray Kaya ve Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Bölüm Müdürü Hüsnü Mete Güneş’in katılımıyla düzenlenecek.

İki yılda dokuz kentte üç bin KOBİ’ye ulaşan Dijital Anadolu Projesi, pandemi dolayısıyla Mayıs ayından bu yana çevrim içi platformda sürdürülüyor. TÜRKONFED ve İş Bankası iş birliği, Bandwitt çözüm ortaklığında devam eden 2020 programı kapsamında Dijital Dönüşüm Merkezi’nin (DDM) de hizmetlerini ücretsiz sunduğu etkinliklere katılım gösteren liderler, KOBİ’lerin dijitalleşme yolculuğuna rehberlik ediyor. Dijital Anadolu Projesi’nin etkinliği www.dijitalanadolu.com/canli adresi üzerinden izlenebilir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin