Adana Güney Haber

ODS Consulting Group Çukurova’da büyümeye devam ediyor

ODS Consulting Group Çukurova’da büyümeye devam ediyor
141 views
27 Ağustos 2021 - 3:11

İşletmelere, ihtiyaç duydukları profesyonel bakış açısını sağlayan ODS Consulting Group, Adana ve Mersin başta olmak üzere tüm Çukurova Bölgesi’ndeki yapılanmasını büyütüyor. Kurumsal gelişimden üretim danışmanlığına, ihracat danışmanlığından işe alım danışmanlığı ve proje bazlı danışmanlığa kadar pek çok alanda şirketlere profesyonel bakış açısı sunan ODS Consulting Group, Çukurova Bölgesi’ndeki firmaların değişen ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlıyor.

(HABER MERKEZİ)-Uluslararası iş geliştirme ve ihracat, proje yönetimi, kurumsal gelişim, işe alım ve yetenek yönetimi, mühendislik ve teknoloji, tedarik zinciri ve satın alma olmak üzere 6 farklı iş alanında hizmet veren danışmanlık şirketi ODS Consulting Group, Çukurova’daki yapılanmasını geliştiriyor. Son 5 aydır Adana ve bölgede iş geliştirme danışmanı aracılığı ile çalışmalarını sürdüren ODS Consulting Group’a; yıllık danışmanlık, proje bazlı danışmanlık, kurumsal gelişim ve ihracat danışmanlığı ve girişimcilik alanlarında birçok talep geliyor.

ODS Consulting Group Yönetim Kurulu Başkanı Onur Seçkin, “Bugüne kadar bölgede birçok firmaya hizmet veren ve faaliyetlerini aktif olarak sürdüren ODS Consulting Group olarak, Mersin’de 9, Adana’da 3, Osmaniye’de 1, Antakya’da 2 olmak üzere, toplam 15 firmayla çalışıyoruz. Önceki süreçte Kalkınma Bakanlığı UR-GE Programı kapsamında, Adana OSB –Tekstil Kümesi ve Mersin Ticaret Odası-Nükleer Enerji Kümesi için ihtiyaç analizi danışmanlığı yaptık. 2021 yılı sonuna kadar Çukurova Bölgesi’nde danışmanlık hizmeti verdiğimiz müşteri sayısını artırmayı, aynı zamanda bölge ekibimizi büyütmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Hâlihazırda makine ve plastik sektörü ağırlıklı görüşmeler gerçekleştiren şirket, makine alımı, yatırım teşvik belgesi, fuarlar, Ar-Ge gibi konularda danışmanlık yapıyor. ODS Consulting Group, yurt içinde ve yurt dışında ofisleri ile büyük çaplı dinamik bir organizasyon olarak öne çıkıyor. Şirket; savunma ve havacılıktan IT ve yazılıma, tüketici ürünlerinden otomotiv sanayisine, makine imalattan kamu projelerine, kimya sanayisinden medikal ve elektronik ürünlere kadar çok geniş bir spektrumda, farklı endüstrilerde hizmet veriyor. ODS Consulting Group, aktif olarak sektörel dernekler, Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birlikleri, Organize Sanayi Bölge Müdürlükleri gibi kurumlara da proje bazlı çözüm ortaklığı sunuyor. Bugüne kadar Türkiye’nin önemli kamu kuruluşlarının ve belediyelerin stratejik planlama, fizibilite raporları, araştırma raporları, öneri raporları gibi çalışmalarında destek sunan ODS Consulting Group, bu alanda da değerli referanslarla uzmanlığını ispatlamış bulunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin