Adana Güney Haber

Sunar Özlem’de yükseliş sürüyor

Sunar Özlem’de yükseliş sürüyor
116 views
13 Temmuz 2021 - 13:59

Un ve yem sektörünün köklü şirketi Sunar Özlem, ‘Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ listesinde 57’inci sıraya yükseldi. Sunar Şirketler Grubu CEO’su Hasan A. Özkan, bir önceki yıla göre 74 sıra yükselen Sunar Özlem’in ilk 500’de yer alma hedefine sağlam adımlarla yaklaştıklarını söyledi

(HABER MERKEZİ) – Sunar Özlem Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Şirketleri’ arasında 57’inci sıraya yükseldi. Sunar Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sunar Özlem, bir önceki yıla göre listedeki yerini 74 sıra yükselterek en fazla basamak çıkan şirketler arasına girdi.


HÜNER UN’A ULUSLARARASI ÖDÜL
Sunar Şirketler Grubu CEO’su Hasan A. Özkan, un ve yem sektöründe yenilikçi ve doğal markalar çıkaran Sunar Özlem’de insan kaynağı, AR-GE ve teknolojiye yapılan yatırımların sonuç verdiğini belirterek, “Pandemi sürecinin zorluklarına rağmen büyümesini sürdüren Sunar Özlem, aldığı önlemlerle üretimini sürdürdü. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından belirlenen tüm kriterleri başarıyla tamamlayarak ‘Covid19 Güvenli Üretim Belgesi’ alan Sunar Özlem’i de tıpkı diğer Grup Şirketlerimizden Elita Gıda gibi Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşları arasına taşımayı hedefliyoruz” dedi.
Şirketin birçok alanda başarılı bir yılı geride bıraktığını belirten Özkan, Sunar Özlem’in markası ‘Hüner Un’a dünyaca ünlü Uluslararası Tat Enstitüsü tarafından “Lezzet Ödülü’ verilmesinin de ülke adına gurur verici olduğunu söyledi.

TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNDE
Sunar Özlem’in teknolojik üretim altyapısına ve donanımlı laboratuvara sahip olduğunu belirten Özkan, “Türkiye’nin her bölgesinde pazarlama ağına sahibiz. Gerek unda gerekse yemde Sunar Özlem personelleri, her gün her bölgede yetiştiricilere ve tüketicilere dokunabiliyor. Kurucumuz merhum Hacı Nuri Çomu’nun sanayi üretimine adım attığı Sunar Özlem, Şeref Başkanımız Hüseyin Nuri Çomu’nun ortaya koyduğu vizyoner hamlelerle büyümesini sürdürüyor. Sunar Özlem’in bu başarısının arkasında çalışanımızdan, müşterimize, bayimizden, nihai tüketicimize neredeyse yarım asırlık kuvvetli ve kıymetli bir değer zinciri var” diye konuştu.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin