hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

TEB Kadın Bankacılığı, Adana’da Kadın Patronlarla buluşacak

Son Güncelleme :

31 Ocak 2017 - 23:21

/ 469 views kez okundu.
TEB Kadın Bankacılığı, Adana’da Kadın Patronlarla buluşacak

TEB Kadın Bankacılığı, kadın patronların potansiyellerini açığa çıkarabilmelerine destek olmak amacıyla Arya Kadın Yatırım Platformu işbirliğiyle 7 Şubat Salı günü Adana’da kadın patronlarla buluşacak.

ADANA (GÜNEY HABER)-Kadın Bankacılığı ile kadın patronları desteklemek ve iş hayatındaki varlıklarını güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye’nin tek kadın odaklı yatırım platformu olan Arya Kadın Yatırım Platformu işbirliğiyle 7 Şubat Salı günü  kadın patronlarla buluşacak. 13.30-17.30 saatleri arasında düzenlenen etkinlik, Adana Ticaret Odası’nda gerçekleşecek.

TEB KOBİ Bankacılığı Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Simla Ünal ve Arya Kadın Yatırım Platformu kurucusu Ahu Serter’in açılış konuşmaları ile başlayacak olan etkinlik, Fatoş Büyükkuşoğlu 2016 Güçlü Kadın Ödülü Töreni ile devam edecek. Etkinlikte ayrıca dünyaca ünlü başarılara imza atan MIT ve Harvard Genç Akademi Üyesi, Giyilebilir Kalp Pili mucidi, Türk bilim kadını Canan Dağdeviren ödülünü aldıktan sonra bir konuşma yapacak.

İki panelin yapılacağı programın ilk bölümünde ActionCOACH İşletme Koçu Ayşegül Akşak moderatörlüğünde gerçekleşecek “Fark Yaratan Kadın Patronlar” panelinde Bin Yaprak kurucusu Melek Pulatkonak, Surgitate kurucusu Özge Akbulut ve Mucit Ana Bilge Kum başarı hikayelerini paylaşacak.

İkinci bölümde ise Güvensan Kurucu Ortağı Münteha Adalı moderatörlüğünde gerçekleşecek “Kadın Patronların Gizli Kahramanları” panelinde Arya Kadın Platformu kurucusu Ahu Serter, Art Department Kurucusu Gamze Büyükkuşoğlu ile AGİYAT Yönetim Kurulu Başkanı ve Adalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gülümsün Adalı başarılarının arkasındaki gizli kahramanların hikayelerini anlatacak.

KADIN PATRONLARA YÖNELİK ÜRÜN VE HİZMETLER

TEB Kadın Bankacılığı, işletmelerini büyütebilmeleri için gereken bilgiye ulaşma, yeni pazarlara erişim, networking kurma gibi kilit konularda kadın patronlara özel eğitim, danışmanlık ve mentorluk alma olanakları sunuyor. Bu sayede kadın patronlara iş hayatının çeşitli alanlarında karşılaştıkları engelleri aşmaları konusunda bütünlüklü bir destek veren TEB, kadın patronların global dünya ile rekabet edebilecek seviyeye ulaşması ve istikrarlı bir büyüme elde edebilmeleri için finansmana erişimlerini de kolaylaştırıyor.

Bu yönde maddi teminatsız kredi ve özel finansman paketleri geliştiren TEB, Kadın Patrona Özel EBRD Kredisi, KGF Kadın Patron Destek Kredisi, Altın Teminatlı Kredi, Kadın Bankacılığı Masraf Paketi, Kadın Bankacılığı Ürün Paketi gibi avantajlı bankacılık hizmetlerinin biraraya getirildiği özel masraf paketleri sunuyor.

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER