Adana Güney Haber

TOROSLAR EDAŞ’TAN YÜREĞİR İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA 16 MİLYON TL YATIRIM

TOROSLAR EDAŞ’TAN YÜREĞİR İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA 16 MİLYON TL YATIRIM
100 views
03 Haziran 2021 - 15:23

Toroslar EDAŞ yetkilileri, Adana Yüreğir Belediyesi’ne gerçekleştirdikleri ziyarette bölgede gerçekleştirilecek elektrik dağıtım yatırımlarıyla ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

(HABER MERKEZİ)-Toroslar EDAŞ Dağıtım Direktörü Mehmet Kayacı ile şirket yöneticilerinden oluşan bir heyet, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i makamında ziyaret etti.

Bölgeye yapılacak elektrik dağıtım yatırımlarının aktarıldığı ziyarette, 2021 yılı içerisinde Yüreğir’de gerçekleştirilecek olan şebeke iyileştirmeleri ve yeni aydınlatma yatırımlarının hayata geçirilebilmesi için yürütülecek koordinasyon çalışmaları görüşüldü.

İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA 16 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Ziyaret kapsamında, Yüreğir ilçesinde yeni yapılaşmalar ile birlikte artan elektrik ihtiyacının daha sağlıklı karşılanabilmesi, aynı zamanda Yüreğir Belediyesinin birçok mahallede hayata geçirmeyi planladığı iyileştirmelere uygun elektrik altyapısının oluşturulması amacıyla yapılacak yaklaşık 20 milyon lira tutarındaki yatırımın detayları paylaşıldı. Ayrıca, Sarıçam deresinin her iki yakasındaki aydınlatma ihtiyacının giderilmesi için yapılacak toplam 9,4 kilometrelik yatırım gündeme alındı. Şirket, hizmet bölgesinde yer alan Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerindeki müşterilerine yaz kış her koşulda kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti için yatırım ve bakım faaliyetlerine devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin