Adana Güney Haber

TRENDYOL E-TİCARET BULUŞMASI ADANA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TRENDYOL E-TİCARET BULUŞMASI ADANA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
87 views
20 Nisan 2021 - 1:42

Trendyol, Adana’da gerçekleştirdiği e-ticaret buluşmasında, KOBİ’lerle e-ticaret fırsatlarını paylaştı. Adana Ticaret Odası: “KOBİ’lerimiz e-ticarete girmek için daha fazla geç kalmasın”

(HABER MERKEZİ)-Trendyol, esnaf ve KOBİ’lerin dijitalleşerek e-ticarete adım atmalarını teşvik etmek amacıyla Adana’da e-ticaret buluşması gerçekleştirdi. Açılış konuşmasını Adana Ticaret Odası Genel Sekreteri Birol Yarman’ın yaptığı etkinliği farklı sektörlerden KOBİ’ler takip etti. ​

Etkinlik için Trendyol’a teşekkür eden Adana Ticaret Odası Genel Sekreteri Birol Yarman, “Tüketicilerin alışveriş alışkanlığı değişti. E-ticaret rekor üstüne rekor kırıyor ancak hala kat edilecek uzun bir yol var. İşini büyümek isteyen KOBİ’lerimiz için e-ticaret kısa sürede milyonlarca müşteriye ulaşabilme özelliğiyle kaçırılmayacak fırsat sunuyor. KOBİ’lerimiz e-ticarete girmek için sakın geç kaldık diye düşünmesin ama daha fazla da geç kalmasın. Bugüne kadar değerlendirmeyen herkesin e-ticaret fırsatını değerlendirmesini öneriyoruz” dedi.

Trendyol, yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte ekonomik ve demografik trendler, internet penetrasyonu, mobil cihaz kullanımı, sosyal medya kullanımı, finansal ürün yaygınlığı, lojistik performans ve regülasyonlar olmak üzere e-ticaretin gelişimini etkileyen faktörleri ele aldı. Geçmiş 3 yılın dünya ve Türkiye’deki e-ticaret rakamlarının değerlendirildiği etkinlikte gelecek 3 yılda beklenen rakamlar da paylaşıldı. E-ticaret ekosisteminin detaylarının aktarıldığı etkinlikte Trendyol’daki satış süreçleri ve iş ortaklarına sunulan avantajlar hakkında da bilgi verildi. Trendyol, etkinlik boyunca KOBİ’lerden gelen soruları da yanıtladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin